Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezen az oldalon, mikor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen az oldalon, mikor a "normális" srácok kapcsolatot emlegetnek, legtöbbször rendszeres szexet értenek alatta?

Figyelt kérdés
Már rengeteg kérdésnél és válasznál láttam, hogy "bezzeg az ilyen-olyan helyes pasinak odaadják magukat", hogy milyen kilátástalan az életük, mert még nem szexeltek és hogy a nőknek milyen könnyű a párkeresés, mert mindig lehet találni valakit, aki megdugná őket. Szóval, mikor azt mondják "barátnő", szexpartnerre gondolnak (nyilván a szebbik fajtából)?
2015. jan. 2. 02:14
 1/7 anonim ***** válasza:
kb.
2015. jan. 2. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A 70%,én speciel amikor azt írom barátnő, akkor az egy átlagos, aranyos, belsőértékekkel gazdag lány legyen, akiben megtalálom magamat. A többi idővel kialakul, és nem egy átlagos lány lesz,hanem a világ leggyönyörűbbike, én pedig örülök,mint majom a farkának. :D
2015. jan. 2. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 To7ka ***** válasza:
28%

Ebben van valami. Még az általánosítástól eltekintve is.

Akinek nagyon nincs sikere sokszor elkezd követelőzni, van aki úgy gondolja, hogy mostmár ő is "megérdemli". Ez nagyon rossz hozzáállás. Szeretnék átugrani a szabványos ismerkedést, beszélgetést, flörtölést, és valóban úgy gondolják kiérdemelték a várakozásukkal, hogy egy nagyon szép lány rájuk köszönjön, kézen fogja őket, és az ágyba folytassák.

Nyugisabb, lazább hozzáállással, ahol nem a nőket gyűlölik, hanem magukba néznek és változtatnak eddigi "taktikájukon", érnének el sikereket. Akárhogy is néznek ki.


Láttam már meglepő dolgokat, ha nem is tartott sokáig (szegény lányt túl sokan piszkálták), nagyon jól érezték magukat, és a srác annyival hódított, hogy őszinte maradt a személyiségéhez, és mert beszélgetne a megfelelő lánnyal, aki csalódott az ilyen helyes bárkit megkapó srácokban..:)

2015. jan. 2. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nos egy jó tanács:

vegyünk egy kérdést.

ahhoz 10 választ.

a 10 válaszból 5 troll, tehát haszontalan.

maradék 5 válaszból 2-3 csak értelmetlen gagyogás, vagy valamiféle frusztrált gondolat kivetítés, ami szinte alig kapcsolódik a kérdés tartalmához.

jobb esetben 1-2 válasz ami talán valós lehet, és valamelyest tükrözi a válaszoló igazi mivoltát.


tehát ennyire lehet itt bármiről is "statisztikát" alkotni, amit itt írnak, azt oszd el 10-el.

jó példa, hogy itt kivétel nélkül minden fiúnak 18+cm a farka.

2015. jan. 2. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem kell itt semmit elhinni.
2015. jan. 2. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem nézem a statisztikát az oldalon. Én ha a barátnő szóval dobálózok, az olyan valaki, aki szellemi és szexuális szinten is ki tud elégíteni. Röviden....
2015. jan. 2. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Barátnő alatt barátnőt értek.


De most nincs. Viszont "bezzeg az ilyen helyes" mondatodra én máshogy reagálnék. Ha jól tálalod magad férfiként akkor lesz nő aki nem akar mást csak szexelni.


Mára is meglett beszélve egy tali, csak úgy hogy nyali lesz részemről, aztán több is lett. Nem az a lényeg szerintem hogy nézel ki, hanem hogy kinél próbálkozol és hogyan.

2015. jan. 2. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!