Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet azt elviselni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet azt elviselni hogy a párod csak dísz?

Figyelt kérdés

Egyik ferfi se segit semmiben.

Latja hogy leszakad, eltörik vmi, vagy elállithatlanul zubog a viz, ég a konyha, kezében marad a kilincs, vagy bármi. De mind csak betespedni tud hozzám. Anyagiakat sajnalják, en szolgalom ki kajával (mert nincs képem ugyenni hogyő nem eszik), alberletbe nem fizetnek.


Egyik sem társ, hanem csak dísz az életemben.

Elkoteleződest családot sem akarnak.


Hogyan lehet boldognak lenni elvárások nélkul, ha a parod férjed a f.rkán meg szivén kivul semmit nem nyujt?


En is szeretném megélni a szerelmet valahogy felnőttként.


Gyerekként mig szulokkel laktam ilyen bajom soha nem volt hogy egy ferfire semmiben nem lehet szamitani.

De ma már nem tudok igy boldog lenni.

Es egysem segit soha semmit



#díszpintyek
2022. jan. 31. 13:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 anonim ***** válasza:
92%

Hát, vannak normális férfiak is hidd el... (legalábbis én ismerek párat). Csak úgy tűnik most pont ilyenekbe futottál bele.


De ha csak langyos pocsolya a kapcsolatod, inkább vess véget neki, mert ennek tényleg semmi értelme. Nem kötelező a legsuttyóbb pasikkal járni. Azért csinálják ezt veled, mert hagyod, gondolom.

2022. jan. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/81 anonim ***** válasza:
91%
Sehogy! Miért ilyeneket választasz? Már tudod, hogy mi az, amit elvársz, akkor tudd kimondani azt is, hogy nem.
2022. jan. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/81 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
92%
Mindenki olyat szagol...
2022. jan. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/81 A kérdező kommentje:
Ne az áldozathibaztatas menjen már. Exeim se voltak kulonbek.
2022. jan. 31. 13:23
 5/81 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem ez a jellemző.
2022. jan. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/81 anonim ***** válasza:
100%

"Hogyan lehet boldognak lenni elvárások nélkul, ha a parod férjed a f.rkán meg szivén kivul semmit nem nyujt?"

Én nem tudnék. Soha, senkinek a csicskája nem leszek, legalábbis nagyon nincs tervben. Ha egy férfi csak dísz, akkor ki kell rakni a szűrét. A párkapcsolat egymás segítéséről szól. De csak te tudsz tenni azért, hogy olyan párod legyen, aki valóban pár és nem egy here.

2022. jan. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/81 A kérdező kommentje:

Mindenki elnezi ahogy egy nő önálloan tökegyedül vergődik vagy nem vergődik.csak dísz az összes.


Ha szakitok akkor meg a kovetkezovel irhatom ki ugyanazt.

2022. jan. 31. 13:25
 8/81 anonim ***** válasza:
37%

Ilyen nő nekem is jól jönne. Etethetsz, itathatsz, fizetheted a lakbért engem nem zavar. Esetleg proroltóval beszállok, ha rendszeresen felgyújtod a konyhát.

1 -2 jó tulajdonságom van: Nem vagyok fiatal és a legnagyobb jóindulattal sem fogszdíszesnek nevezni.

2022. jan. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/81 anonim ***** válasza:
100%
Válassz okosabban és ha kiderül, hogy egy szobanövény akkor lépj időben. Ha sorozatosan ugyanazt a típust fogod ki és emiatt sorozatosan szenvedsz a kapcsolataidban akkor az a te hibád is, ez nem áldozathibáztatás hanem tény.
2022. jan. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/81 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%

"Ne az áldozathibaztatas menjen már. Exeim se voltak kulonbek."

Ez nem az. Senki nem tart a fejedhez pisztolyt, szerintsm, hogy ilyen xarul donts.

🙃

2022. jan. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!