Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak szeretik a "dísz/csa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak szeretik a "dísz/csajokat"?

Figyelt kérdés
Tudjátok a jól sminkelt, divatos, drága cuccos, tipikus lányokat, akiket kb eltartanak majd?
2017. szept. 23. 10:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
52%
Miert kene eltartani oket? A legtobb ilyen lany diplomas, dolgozo no, vagy meg egyetemistak.
2017. szept. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Nem?
2017. szept. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
33%

Nem feltétlenül kitartottak de a szememben õk a leggyönyörûbbek:

-Kocsis Alexandra

-Kiss Virág

-Nagy Bettina


Vagy egyébb fintesz modellek hosszu hajjal

2017. szept. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
31%
Max 3 cumira.
2017. szept. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
41%

Te meg tipikus előítéletes, felszínes ember vagy...azt meg a nők nem szeretik, sőt azt senki sem szereti.

Sok ilyen lányt látok, de mutasson nekem egy blokkot, hogy hol és mennyiért ki vette neki a mit és miből...mit tudom én? Attól, hogy látsz valamit, nem tudsz róla még mindig semmit.

2017. szept. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
48%
Istenem. Béna emberek vagytok. Csak a külsőt látjátok a nőkben meg hogy kikell csinálni őket szexuálisan. A lelküket, a belsőjüket nem érzitek hogy nekik milyen az élet. Érzékenyebbek mint a férfiak és az érzelmek dukálnak. Mint ahogy ti meg csak kicsináljátok őket. Nyilván a média butaságaiból tanultok. A nő nem házi lény és csicska . Hanem szeretni kell őket. Ennyi
2017. szept. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
21%
#6, az ilyen nok a homo oeconomicus fajba tartoznak, nem igazi emberek, nem kell oket sajnalni, nincsenek erzeseik, csak anyagi igenyeik.
2017. szept. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
31%
Az emberek külseje, öltözete, viselkedése, nagyrészt tükrözi a lelkivilágát. Innentől, elég a száját megismerni, a lelkivilágára nem vagyok kíváncsi.
2017. szept. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
81%

"Nem feltétlenül kitartottak de a szememben õk a leggyönyörûbbek:

-Kocsis Alexandra

-Kiss Virág

-Nagy Bettina"


Jesszus, ez már lassan egy ménes-csorda. :)) Egyik-másik már-már kockacukorért kiált. :D

2017. szept. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

A "díszcsaj" meg "plázacica" meg ilyen kifejezéseket 90%-ban csajok használják más csajokra, így számomra sosem volt teljesen világos, hogy pontosan ki is tartozik ebbe a kategóriába.


Engem nem érdekel hogy hány ezer forintot ér a smink meg ruha amit hord, csak legyen normális és igényes megjelenésű. (Félreértés ne essék, ezt kevés és sok pénzből is ki lehet hozni, hogy valakit normális megjelenésűnek tartsak.)

2017. szept. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!