Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet ez részéről barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ez részéről barátság vagy ez már annál több? (Folyt lent)

Figyelt kérdés
Egy lányról van szó. Egy baráti társaságba járunk. Ott és azon kívül is sokat vagyunk együtt sokat beszélünk. Rendszeresen meg öllel meg puszil. Engedi hogy magamhoz szorítsam át karoljam simogassam. Becézget folyton szívemnek, kicsimnek, cicámnak. drágámnak. De mikor megakarnám csókolni, akkor vagy elhúzza a fejét, vagy rám szól, hogy ne csináljam. Nem tudom már hova tenni, hogy mit akarhat tőlem. De meg kérdezni se engedi mert akkor tereli a témát inkább.
2010. szept. 10. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hívd előt privátban vhová:) Kérdezz rá ott, mondd, hogy legyen őszinte, hiszen vagy így, vagy úgy rámehet a barátságotok.

22/N

2010. szept. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már elhívtam többször is, de vagy gyorsan más témára tért át, vagy annyi volt a válasza, hogy nem tudja vagy esetleg, hogy nem gondolkozott. Hozzá teszem már senki nem hiszi el nekünk, hogy nem vagyunk együtt.
2010. szept. 10. 11:52
 3/7 anonim válasza:
szerintem fél attól hogy rá megy a barátságotok!de ne hagyd hogy így menjen tovább,légy határozott és ne hagyd neki hogy elterelje a szót másfele,ha mégis ezt teszi akkor közöld vele hogy gondolkodjon el rajta és mihamarabb várod a válaszát,mert ez nem tesz jót a barátságotoknak.de a viselkedéséből arra következtetek hogy valószínű hogy tetszel neki.úgyhogy ne add fel!sok sikert!
2010. szept. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Feladni soha! Csak néha nem tudom mit csináljak, hogy ne lökjön el magától. Bulizni is csak akkor megy mikor én ha én nem megyek esetek 90%-ban akkor ő sem megy. Vagy addig hízeleg még nem megyek vele.
2010. szept. 10. 12:04
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

legyél határozott, ne hagyd, h játszadozzon veled!!!

ha továbbra sem hajlandó megbeszélni, akkor távolodj el tőle egy kicsit, így ő fog keresni és elmond majd mindent, amit érez, gondol, akar.

2010. szept. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem állítsd választás elé, így csak magaddal szórakozol. Se vele se nélküle. De előre megtippelem, nem fog igent mondani, már rég megtette volna. Gondolom nem 15 év körüli, tudja, hogy mit csinál. Keress olyan csajt, akivel rendesen együtt lehetsz, aki nem szivat.
2010. szept. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Furcsa hogy cicának szólít.Mert valójában ő a cica.És úgy játszik veled mint macska az egérrel.A gonosz cica.
2010. szept. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!