Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyszerű barátság vagy részérő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerű barátság vagy részéről még több? HELP!

Figyelt kérdés
2szer jártam egy sráccal.október óta külön vagyunk,de minden nap beszélünk msn-en, rendszeresen találkozunk is,karácsonyra ajándékot is vettünk egymásnak.karácsony előtt adtuk oda az ajándékot egymásnak és aznap este elcsattant egy két csók..., de több akkor nem történt,majd rá párnapra megint találkoztunk és akkor bevallotta,h gondolkozik az újrakezdésen,utána kedden együtt filmeztünk és hát mondanom se kell,h mi történt...,szilveszter éjszaka összefutottam az előtte lévő barátommal és látszott rajta,h nem tetszett neki.el akarok költözni az ország másik részére és mikor közös haverunk kérdezte,h igaz e akkor "szomorúan" mondta,h igen én nagyon menni akarok,de h neki milyen szar lesz.meg egyik percben azt mondja,h neki nem kell komoly kapcsolat a másikba meg már mutogatja a csajokat,de állitolag egyiket se fűzi,most kinézte magának az egyik munkatársát,de azon a csajon látszik,h nem ilyen hétköznapi srác kell neki,és érdekes módon be se jelölte facebookon meg semmi.többet érezhet még irántam mint barátság?
2011. jan. 11. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, hogy igen..


Nem akarja, hogy elköltözz, mert fél h többé nem lát, de lehet hogy csak gyáva és nem mer lépni feléd, nem mer kezdeményezni...


De amugy most ott van neked ez a másik srác akivel meg le is feküdtél! Akkor most neked melyik srác is kell valójában?

2011. jan. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akivel lefeküdtem és aki nem akarja,h elköltözzek az ugyanaz a személy. és ő kell nekem.
2011. jan. 11. 12:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Sztem egyszerűen csak fél lekötni magát (kérdezd meg miért is?) ,de jó lenne mellé egy lány akivel lehet,eljárogathat,s szereti.
2011. jan. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor viszont lépj te! Mert ő szerintem nem mer, nem meri kimondani h mit érez irántad és nem meri megmondani neked h veled szeretne maradni együtt! Félénk...
2011. jan. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 sulcz válasza:
Mire varsz? vagj bele te ha szereted, az ilyennek nem eleg, ha csak neha valami biztatast erez, ugysem mer kezdeni. Attol fel, hogy esetleg ha kozeledik, akkor te maskeppen fogsz reagalni s megharagszasz ra. Sok ilyen fiu van. Csatara fel s vedd kezbe az iranyitast!!!!
2011. jan. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tegnap szülinapja alkalmából megleptem és nagyon örült neki meg jólesett neki.sztem most tuti elgondolkozott az újrakezdésen.....
2011. jan. 14. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!