Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akarom elengedni a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarom elengedni a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

2 év után a párom szakított. Egyszerűen hiába akartam illetve akarok vele a problémáról beszélni, csak annyit tud mondani, hogy nekem kell változni. Egy kapcsolatban mondjuk ez nem így működik, de nem képes kompromisszumot kötni.

De amúgy ő már lezárta. Én ezt nem tudom elfogadni, nem tudom elengedni, valamiért túlságosan szeretem, és még mindig küzdenék.

Mit lehet tenni, ha ennyire szeretem és nem akarom elengedni?



2022. jan. 31. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Semmit, ő döntött.

Miben kellene neked változtatni szerinte? Ez lehet irreális dolog! Érdemes minden kapcsolatból tanulni, te mit tanultál?

2022. jan. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Semmit. Előbb vagy utóbb muszáj leszel elengedni mert ő lezárta tesz rád hogy mit akarsz megbeszélni. Részéről végleg vége.
2022. jan. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos semmit. Ha ő már lezárta szóban is, akkor nagy esélyben fejben már rég megtette. Próbálj meg túl lépni. Erőt, kitartást neked!
2022. jan. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Csak egy zaklató lennél. Nagyon kétségbe lehetsz esve ha ennyire mindenáron ragaszkodsz hozzá.


70 éves vagy? Pszichiátriai eset? Csúfság?

2022. jan. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%

Azt legalább elmondta neked, miben kellene neked változnod? - De akármi is, ő döntött, kényszeríteni nem lehet senkit arra, hogy veled akarjon lenni...

Túl fogod élni. Kell hozzá egy kis idő, de normális esetben az ember kigyógyul a szakításból.

2022. jan. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Túl leszel rajta. Hogy nézel ki?
2022. febr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!