Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért ilyen nehéz elengedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz elengedni ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Kb egy évig együtt voltam egy sráccal akibel nagyon szerelmes voltam. Sokáig hittem, hogy ez kölcsönös amíg ki nem derült, hogy megcsalt. Utána mint a lavina derült ki a többi hazugsága is. Onnantól nagyon megromlott a kapcsolatunk, hiába volt előtte minden tökéletes. Ezeket pedig mind akkor kezdte, amikor a legjobb barátom nagyon fiatalon meghalt. Utána sokáig próbáltuk helyrehozni a dolgokat, de nem ment. Szerettem de már akkor sem tudtam rá úgy nézni, minden meváltozott. Idővel még több undorító dolgot tudtam meg róla. Nem sok idő kellett neki és megint lett barátnője. Nem régóta van vele együtt, mégis már többször megcsalta. Mindezek ellenére, úgy érzem nem tudom elengedni, még mindig érzem a kötődést felé, sokszor nagyon hiányzik, pedig soha nem jönnék már vele össze. Mégis zavar, hogy már ott van neki más, hogy már mással "boldog". Ő volt az első az életemben, akit ennyire szerettem és talán ezért olyan nehéz ezt elengedni, hiába értek olyan csalódások amik eddig még szintén soha. Hogyan tudnék ezen könnyebben továbblendülni és végleg felejteni?

2021. jún. 9. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Na akkor nem csak én vágyok vissza egy szar kapcsolatba.

Lehet azért érzel így mert nincs helyette senki jelenleg. Pszichológus talán segít meg ha próbálod elfoglalni magad.

2021. jún. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az lehet a gond, amit az első írt. Hozzá vagy szokva, hogy mindig van ott valaki, azt az időt, amit vele töltöttél, most próbáld kitölteni valami mással, hobbival vagy keresd fel ismerőseidet, mennyetek el programokra, beszélgess másokkal. Pszichológus segíthet, de ezt az üreséget neked kell kitölteni.
2021. jún. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!