Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet elviselni, hacsak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elviselni, hacsak a második vagy? Nem szerető viszonyról beszélek.

Figyelt kérdés

ugyanis a párom előttem össze akart jönni egy csinos csajjal, de a csaj elutasította, mert ő "a magas pasikat szereti". azután megismert engem, összejöttünk, de többször mondta már óbégatva, hogy olyan kár, hogy nem nőtt magasabbra. nem értem miért bánja, hisz akkor nem velem jött volna össze, hanem a csajjal. mintha nem örülne, hogy de jó, hogy így alakult.

ez olyan rossz érzés.

megbeszélni nem lehet vele, mert gyakorta ordibál, az ilyesmiket vádaskodásnak minősíti.


2010. szept. 10. 12:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

..ló nincs, szamár is jó...

Az is maradsz, ha nem szakítasz vele. Ne ordibáljon!:)

Ez semmiképpen nem úgy indult, ahogy kellene.

2010. szept. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy a csaj csak udvarias volt...
2010. szept. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ultragáz .

Sztem téged igazából csak pótléknak használ amíg nem talál egy neki igazán tetsző nőt .

24/f

2010. szept. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Ha már ordibál az rég rossz... menekülj! Ha nem lehet vele ilyet megbeszélni akkor később is gond lesz majd mással... Tapasztalat, és két és fél év szenvedés ordibálás stressz után mondom ezt. Hagyd ott.
2010. szept. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

ok menekülök

szakítás tervbe véve

a lehető leghatározottabban

köszi mindent

2010. szept. 10. 13:16
 6/15 anonim ***** válasza:
Egyrészt csak bántani akar.A magasságon semmi sem múlik.Az a nő aki elutasította csak azért mondta,mert valamit mondania kellett okként.Mondhatta volna azt is,hogy csak a nagyhajúakat szereti,vagy csak a vékonyakat szereti.Ugyanakkor elgondolkodtató hogy miért vágja mindig ezt a fejedhez,valószínű meg van győződve róla,hogy a másikkal jobban járt volna.De a meggyőződés csak hit,és a hit nem az igazság.A gyakori ordibálásnál van rosszabb is.Gondold meg hogy vele maradsz-e.
2010. szept. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

a csaj igazából azért utasította el, mert volt barátja és szerelmes volt, csak kifele kacsintgatott, de ettől még nem kellett neki más

csak ugye ezt a párom nem tudja

nekem simán lejött, amikor megláttam a barátját aki tényleg magas

egy nő hajlamos amúgy is a párja, vagy a volt párjához hasonlítani a következőt

a barátom meg nem hozzám vágja, hogy kár, hogy nem magas, hanem maga előtt mondja mintha magában beszélne, amikor pl valakihez hasonlítja magát akárhol...

tehát sajnos nem engem akar ezzel bántani, hanem valóvan SAJNÁLJA, hogy nem magas! mert ha csak bántani akarna, akkor kötődne is hozzám valamelyest.

2010. szept. 10. 13:49
 8/15 A kérdező kommentje:

olyan kár, hogy hajlamos mindenki azt érezni, hogy az a másik jobb lett volna

mindig az nincs megbecsülve igazán, aki ott hever előttük.

2010. szept. 10. 13:51
 9/15 A kérdező kommentje:

és újabban a csaj és a barátja külön mentek.

láttam az iwiwen, hogy levette, hogy kapcsolatban

a barátom még nem tudja (mert kint van)

kezdem azt érezni, hogy egymásnak vannak tereemtve és én állok közéjük

aaannnyira rooossz

2010. szept. 10. 13:53
 10/15 A kérdező kommentje:
*teremtve
2010. szept. 10. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!