Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerető voltam? Vagy ez mi volt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerető voltam? Vagy ez mi volt?

Figyelt kérdés

Két éve megismertem egy férfit. Nem én kezdeményeztem, csak éreztettem vele, hogy érdekel. Megismerkedtünk, sokat beszélgettünk, és még a legelején megkérdeztem, hogy van-e családja. És hát volt...

Tehát le is mondtam róla. De ő megkeresett, telszámot cseréltünk, és rengeteget hívott. Eleinte csak a mindennapi dolgokról beszélgettünk, majd megkérdezte, hogy akarok-e tőle valamit. És megmondtam, hogy szeretem, amikor éppen egyedül volt otthon felhívott magához este.

A két év alatt nem volt szex, csak orális formában.

Tehát még azt sem mondhatom, hogy csak arra kellettem neki. Akkor is keresett és tartotta velem a kapcsolatot, ha épp nem egyedül volt otthon, tehát nem csak akkor, amikor "unatkozott".

Ő sosem mondta ki, hogy mit érez irántam, csak amikor már a 2. év után megmondtam neki, hogy ennyi herce-hurca után sem szeret, és ez fáj, annyit mondott, hogy ne tudjam jobban, hogy mit érez... tehát semmi konkrétumot nem hallottam tőle :(

Most itt volt az elválás ideje, mert én sajnos elköltözöm. Találkoztunk még utoljára, sokszor megcsókolt és csak annyit mondott, hogy vigyázzak magamra.

Tudom, hogy a szavak nem érnek annyit, mint a tettek, de egy "szeretlek"-et vártam volna tőle. Talán nem is szeretett? De akkor mit akart? Csak az orálist? Dehát voltak érzelmei, mert nem tepert le soha, romantikusnak is nevezhető, mert sokszor néztük az eget éjszaka és beszélgettünk, sokat nevettünk, stb...

Akkor?


2011. aug. 8. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezt úgyhívják: testi-lelki jóbarátság.


Ha nem költözöl el,akkor ez még nagyon sokáig így is marad.

A pasi nem szerelmes (beléd),ez egyértelmű.

2011. aug. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne vedd sértésnek,és bocs a hasonlatért,de ismerek jópár "hivatásost",ők mesélték hogy rengeteg kőgazdag családos pasi fizet nekik vagyonokat,csak azért,hogy egy jót beszélgessenek,semmi más...
2011. aug. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos "ingyenizének" nézett. Nem bántásból írom. Anyuci nem akart beszélgetni, furulyázni. (Bocsi, tényleg nem bántásból!!!)Tudod, kisegítetted a házasságukat valószínűleg. Most majd, ahogy nem "egészíted ki" a dolgokat, meglátod, hamarosan romlik a "házasságuk" minősége, hamar el fogja mesélni, hogy júj de veszekszenek mostanában... Rohadtul kiábrándító, tudom, de tulajdonképpen csak segédkeztél egy házasságnál.
2011. aug. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :) megerősítettétek bennem azokat a dolgokat, amiket egyébként sejtettem sajnos :(

Viszont nem fizetett nekem, mint ahogy az egyik hozzászóló írta :D tehát félreértés ne essék :D

2011. aug. 9. 11:40
 5/7 A kérdező kommentje:
De ez miért jó neki, hogy beszélgetünk? Még a "furulyázást" meg is értem. De miért pocsékolja úgymond rám azt a sok sok percet telefonon? A semmiért...
2011. aug. 9. 11:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez a dolog neked semmi,neki minden...
2011. aug. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
akkor miért nem szeretett már egy kicsit? :(
2011. aug. 9. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!