Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanál emiatt?

Figyelt kérdés

Egy betegség miatt meghíztam. Azóta minden rendben az egészségemmel, de nem igazán megy a fogyás. Viszont a barátnőm támogatás helyett gyakorlatilag megaláz. Beszéltem vele erről, de azt mondta, hogy nem ez a célja, szerinte aranyos és vicces az, ami történik.

Legutóbb összetört alattam egy szék. Tudom, hogy ez vicces de nekem nem az. Pláne úgy, hogy földről nehezen tudok felállni egyedül. Támogatás helyett azt kaptam, hogy a barátnőm nevetett, és nagyon megalázónak éreztem, mert nem ketten voltunk, hanem a család előtt. Sok hasonló helyzet van, hogy a súlyom miatt valami nem sikerül nekem. Ezeket előszeretettel meséli el barátok előtt, mint vicces történet. Kezd már nagyon zavarni, hogy ennyire nincs mellettem.


2022. febr. 2. 10:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

ha komoly a kérdés, akkor igen


ha csak vicc, akkor nem

2022. febr. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem itt az is fontos tényező, hogy mit teszel a fogyásért és tényleg keményen megteszel-e érte mindent. Ha igen, és ennek ellenére így viselkedik veled az rettenet gáz, de ha igazából nem is nagyon próbálkozol és sak kifogásokat gyártasz akkor azért elég nehéz egy ilyen ember mellett állni és támogatni.
2022. febr. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
22%

Fogyj le, mert így joggal csal meg. Humorérzéked meg nyilván nincs.


Jaaaa, férfi vagy. Akkor a párod világ leggonoszabb embere.

2022. febr. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

Ezt így mondd el neki, és azt is, hogy emiatt a szakítást is fontolgatod. Ha így sem érti meg, akkor igen szakítanék.

A fogyással meg kezdj el komolyan foglalkozni, endokrinológus, dietetikus tud segíteni. Ha egyedül nem tudsz felállni, az 50-100kg pluszt jelenthet, ami rengeteg.

2022. febr. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
15%
# 3 megnézném a válaszokat, ha tényleg fordítva lennének a nemek
2022. febr. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%

Nyilván nem volt szép dolog a barátnődtől. Bár szerintem őt tényleg nem zavarja úgy komolyan a súlyod.

A másik: ha sok mindenben akadályoz a mindennapokban a sulyod akkor nem 10 kiló feleslegrol van szó hanem sokrol. Szóval az egészséged érdekében rá kellene fekudnod arra a fogyasra.

2022. febr. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%

Jézus Mária, mekkora gyökér a barátnőd. Nyilván kidobnám.

És tényleg sürgősen kezdj el orvosokat látogatni mert a leírás alapján minimum 40-50 kilót felszedhettél.

2022. febr. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#4: igen, kb 100-120 kiló felesleg van rajtam. Fel tudok állni, csak egyedül nehezebben
2022. febr. 2. 16:10
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
100-120 kg felesleget szedtel fel? Te jó ég..
2022. febr. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Már bocsi, de ha 100-120 kg-t szedtél fel, mennyi vagy? Mennyi a párod? Oké hogy jó az egészséged szerinted, szerintem meg nem. Ekkora túlsúly nagyon nem egészséges. Ott a kalória bázis, alkalmazd. Számold a bevitt kalóriát, nem nehéz, és kezdj el mozogni. Nem tudom hány éves vagy, de a bőröd sem fog csak úgy hipp hopp vissza húzódni, később meg azzal lesz gondod. Csúnya dolog tőle hogy kinevet, segítenie kellene. Bár nem írtad hogy bármit is tennél a fogyásod érdekében. Őszintén...Te így jól érzed magad? Nem hiszem. Rajtam 7 kg plussz volt, 1 hónap alatt lement 3 kg, még 4 hátra van. Nem könnyű de teszek érte. Persze jó volt a karantén, a nassolás, a sok evés, de engem zavart a plussz kiló. Jobb életmódot váltani, lefogyni, egészségesnek lenni, mint betegesnek, nagydarabnak, egyre nagyobb ruhák vásárlásával.
2022. febr. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!