Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanàl emiatt?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk együtt a párommal , minden nagyon jól indult, komoly kapcsolatot kerestünk hasonló értékrendekkel (akkor azt hittem)

Màr az elején mondtam neki hogy nálam mi fér bele, mik a hatàraim. Ide soroltam a közösségi médiát, làjkolgatàsokat is, ami gyerekesnek tűnhet de valljuk be, hogy már az életünk egy részét teszik ki és sokat elàrul a màsikról.


Aztán most, több év utàn véletlenül derült ki számomra, hogy rendszeresen làjkolgat nőket és reagàl a történetükre. Nagyon szíven ütött ezt látni, érzelmi megcsalàsnak érzem. Oké, lehet mondani hogy nézni szabad, màs is vonzó lehet stb, ezt tudom ès nem is mondom, hogy ne nézzen más nőre… de tudta jól, hogy nem szeretem ezt, ne nyilvánítsa ki, hogy tetszik neki a másik ráadásul mindenki szeme láttára és engem is megalázó helyzetbe hozva. Legtöbben szánakozva nézünk arra, akinek komoly kapcsolata van és nyomja a gombot a mi bikinis képünkre pl.


Nem tudom mit higgyek, esküdözött, hogy semmit nem jelent számára, “csak úgy nyomta” csak mert “régi szomszéd”, “ismerősnek a felesége” . Nyomogatta fiú haveroknak is, de többségben a csinosabb női ismerősökre. Viszont van egy jó barátnőm, aki kicsit kancsi és duci, ő pl soha nem kapott tőle egy làjkot sem tehát valahogy nem hiszem hogy “csak barátságból” nyomogatta.

Ha megtudom ezt az elején, 1-2 év után könnyebb lett volna kilépni, mert nem egyezik az értékrend és nem tartja tiszteletben az érzéseimet. De így, 6 év után annyira nehéz, mert nagyon bántja a lelkem, nem tudok a jóra gondolni bármit tesz már értem, csak arra hogy àtvert és nem olyan amilyennek hittem, de nehéz feldobni egy egész jövőképet ennyi idő után…


2022. jan. 24. 12:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem ezt bazira nagyon eltúlzod.


De ha neked ez nem tetszik és nem fér bele akkor szakíts,.

2022. jan. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Sokat olvastam a témában mert először azt hittem, hogy velem van a gond amiért ennyire zavar ez a dolog és nem tudom túl tenni magam rajta… de rájöttem, hogy ez egy létező dolog és nagyon sok ember számára még ugyanúgy sértő és fájó dolog ha ezt teszi a párjuk.

[link]

Itt is pl egy férfi beszél erről

2022. jan. 24. 12:12
 3/25 anonim ***** válasza:
70%
Emiatt 6 évet eldobni,ha jól működtök együtt butaság. Én is dobálok ide-oda néha lájkokat, de semmit nem jelent. Még 1-2 csaj haverom is van. Párom ezeket pontosan tudja, tudom hogy ő is szokott csávóknak adni néha likeot, de nem érdekel. Régebben én is így gondoltam mint te, de tényleg nem múlik ezen semmi, szinte csak egy (rossz?)szokássá válik ezáltal hogy itt van az internet a zsebünkben folyamatosan. Persze ha tudnám hogy a páromat zavarja, nyilván nem csinálnám, ezt nektek kell tudni valahogy megbeszélni. De tény, hogy ha nem egy csapodár szaralak, egyéb baljós dolgokat nem csinál,nincs mitől félned..
2022. jan. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
54%
Ez nem más erkölcsi értékrend, szimplán hiszti.
2022. jan. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
65%

Én nem hiszek a médiának, ezeken a közösségi oldalakon mindenki csak okoskodik.


Lájkolgat valaki....odatesz pár emojit , mindegy te tudod.


Kit akarsz meggyőzni ? Magadat? Vagy másokat, hogy márpedig ez így a jó, ahogy te gondolod?


engem az jobban zavar mikor eljegyeznek valakit vagy terhes valaki és azaz első , hogy ki kell tenni világ szeme láttára...és odaírni , hogy szeretlek...én is szeretlek...még szinte meg sem kérte a kezét de a gyűrűről már kell a kép a netre...


Mondom! Saját véleményed a saját döntésed.


Nem kötelező vele maradni, ha ez zavaró akkor hagyd el.

2022. jan. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nem az a lényeg, hogy maga a más csajok lájkolgatása mennyire erkölcsös, vagy nem, hanem, ha a párunk megkér rá, hogy ne tegyük, mert az neki megalázó, akkor tényleg az ő kérését vesszük semmibe, és sértjük meg a határait. Pláne akkor, ha ez már az elején tisztázva volt. Nem azt kérte a kérdező, hogy törölje a közösségi média fiókjait, vagy csukott szemmel pörgés se az oldat, hanem, hogy ne nyomja rá a lájkot. Attól még nézheti, csak azt a hülye gombot nem kell megnyomni. Szerintem ez nem nagy kérés, és aki ennyit nem képes megtenni (vagy adott esetben nem megtenni) a párjáért, akit elvileg szeret, az szimplán nem tiszteli a párját.
2022. jan. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
59%
Baromság ennyire bekorlátozni a másikat. De ha te emiatt hisztizel, hát dobj el nyuodtan 6 évet. Én 8 éve vagyok a férjemmel. Alapvetően elég gyakran használom a közösségi felületet, mégis, fogalmam nincs, kiket lájkolgat a férjem. Ehhez kb már nyomozni kell a másik után és nézni folyamatosan az aktivitását. Birka türelme lehet a párodnak. Mondom ezt nőként.
2022. jan. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
56%

Miert lenne hiszti? En megertem a kerdezot. Mindig az a valasz erre, hogy de hat azok nem jelentenek semmo. Ha annyira semmit nem jelentenek ezek, akkor egyaltalan miert kell csinalni, meg ugy is, ha tudjak, hogy ezzel megbantjak a masikat?

En is es a baratnoim is lenetzuk azokat, akik kuldik a kepeinkre a kurolajkot a bararnoiket meg lesajnaljuk.

Persze, megnezhet masokat meg tarthat szepnek masokat, de ezt miert kell a kozos ismerosok meg a baratno elott kinyilvanitani? Ez olyan, mintha mennetek az utcan, te meg minden jo pasihoz odaszaladnal, es nem csinalnal te semmi rosszat, csak megjegyezned, hogy nagyon jol nezel ki.


Amugy nem tudom, hogy szakitanek-e, meg nem voltam ilyen helyzetben. Tenyleg kis dolognak tunhet, de itt arrol van szo, hogy a kerdezo rajott, hogy konkretan a parja nem az az ember, akinek o hitte.

2022. jan. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
30%
Ezzel a baromi féltékenységgel elűzöd magad mellől.
2022. jan. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
60%

#8


Ha így vélekedsz akkor minek osztotok meg egyáltalán olyan képeket ?? :)

2022. jan. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!