Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha egy ember azt mondja a párjának, hogy "soha nem fogok szólni, ha megbántasz, csak ha már besokallok, akkor szakítok veled"?

Figyelt kérdés
2022. febr. 2. 12:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Hogy az illető hülye, és nem hinném hogy járnék vele.
2022. febr. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Azt gondolom hogy nem sokáig lenne a párom, mert képtelen a normális kommunikációra.
2022. febr. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%

Korrekt, olyan téren, hogy a legtöbb ember ezt csinálja, csak nem is mondja, hanem csak úgy alapból.


Inkorrekt, olyan módon, hogy olyan mintha ezzel csinálna lehetőséget a bármikori távozásra.

2022. febr. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ennél még egy hisztis nő is jobb! Ő legalább elmondja (ordítja) mi baja van velem.
2022. febr. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy megelőzöm a problémát, és én szakítok. Semmi kedvem állandóan tojáshéjon járkálni, és azon filózni, hogy most szabad-e poénkodnom, vagy ha adott dolgot mondom, vajon megbántom-e, és azon félni, mikor fog szakítani velem úgy, hogy esélyt sem adott arra, hogy változtassak a saját viselkedésemen, szóhasználatomon, bármin.
2022. febr. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyet hallva szakítanék. Aki így gondolkozik, annak a kommunikációs szintje a béka segge alatt van és képtelen megbeszélni az esetleges problémákat és inkább egy gyerek módjára és némán, sértetten ül a sarokban. (Néma gyereknek anyja se érti a szavát, ugyebár.)
2022. febr. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen alkalmatlan a párkapcsolatra. Ha nekem mondaná, azonnal elküldeném a retkes .........ba. Majd megkérdezném, még ma el tudja intézni az összes itteni dolgát,vagy még holnap is valameddig a terhemre lesz?
2022. febr. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólókkal, az ilyen ember nem csak párkapcsolatra alkalmatlan, hanem minden emberi kapcsolatra. Akkor és ott szakítanék vele, vesződjön az ilyen érzelmi analfabétával az, aki szeret a semmiért szenvedni.
2022. febr. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
36%

Szövegkörnyezet?


Én simán el tudom képzelni, hogy ez olyankor hangzik el, amikor az adott személy próbál a problémáiról beszélni, a párja meg elhajtja, hogy őt nem érdekli.

2022. febr. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9: Ebben az esetben szakítson, ahelyett, hogy hülyeséget beszél.
2022. febr. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!