Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sose ilyesmi lányok tetszettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sose ilyesmi lányok tetszettek neki. Most akkor miért? És mért pont ez a lány?

Figyelt kérdés

Sokat beszélgettem a sráccal és alakulgatott valami köztünk. Mesélt a régi kapcsolatairól is,elmondta,hogy neki az én típusú lányok tetszenek,akik ilyen aranyos, vékony egyszerűbb lányokat. Aztán egy idő után egyre kevesebbet keresett és már a végén alig beszéltünk csak pár szót.

Múlt hétvégén pedig megláttam egy másik lánnyal.Az egész estét együtt töltötték.(hol egy padon csókolóztak,hol sétálgattak,hol bejöttek a szórakozóhelyre)

De én ezt nem értem! Ez a lány teljesen az ellentéte mint amit mondott,hogy neki bejön! :( Ez a lány egyáltalán nem vékony.Jó nem mondanám rá h kövér,de akkor sem értem mért van minden pasi elájulva az alakjától. Ráadásul vörös haja van és kihívóan öltözködik. Nem ribanc,de sose volt egy visszahúzódó csendes lány,mint amit a srác mondott nekem,hogy ő az olyanokat kedveli :(

Mért vett 180fokos fordulatot kb 1 hét alatt? Az eddigi barátnői egyáltalán nem ilyenek voltak.Láttam róluk képet is :((


18L (a fiú meg 20)


2010. szept. 10. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg jó a csaj kisugárzása. Van ilyen...

Én is bele voltam esve vkibe, aki a csinos, jó alakú lányokat kedvelte mindig (én is ilyen vagyok) de az utóbbi időben mégis alacsony, duci barátnői voltak. Szerencsére már kb 3 éve kiszerettem belőle, így nem érdekel túlzottan, de azért elgondolkodtam rajta, hogy vajon miért...

2010. szept. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Inkább az lehet, hogy imponálni akart neked. Lehet így akarta kifejezni, hogy tetszel neki, hogy azt mondta, az olyan lányok jönnek be neki, mint te, és hogy ő ezt értékeli, hogy kis aranyos, csendes, kedves, rendes...és akkor ez olyan hízelgő. Szerintem csak be akarta nyalni magát, jópofizott. Hát elég kiábrándító, hogy mással smárolgat meg bulizik. De ne foglalkozz vele, mert ha ilyen vagy, akkor sok pasinak szimpatikus vagy, a kedvesség majdnem mindenkit megérint. És ne bánkódj e miatt a fiú miatt, lehet hogy csak az egyéjszakás kapcsolatokat keresi, és nem akar semmi komolyat.

Majd lesz egy érdemesebb, rendesebb! Egy ilyen szemét köcsögöt meg hagyj a francba!

19/l

2010. szept. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"Ráadásul vörös haja van...." Bárcsak vörös hajam lenne és szeplőim. Az szerintem eszméletlen szexis tud lenni.

No, de a kérdésedhez: lehet, hogy tényleg a kisugárzása fogta meg, de az is lehet, hogy esze ágában sincs komoly kapcsolatba kezdeni a csajjal, csak szórakozik. Bár az tényleg furcsa, hogy kezdett alakulgatni köztetek valami, és akkor becsajozik. Szerintem ne foglalkozz vele, találsz minden ujjadra különbet. Tudom, mondani könnyű...

2010. szept. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de szerelmes nem voltam,szóval nem vagyok annyira magam alatt mert ő most mást választott,egyszerűen csak nem értem. próbálom megérteni a logikáját,de nem megy.
2010. szept. 10. 16:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha a csaj elég rátermett, akkor el tudja csavarni a srác fejét akkor is, ha a srác magától nem menne bele. Tapasztalat. 24f
2010. szept. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem itt csak egy éjszakás kalandról van szó.F/20
2010. szept. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hmmm... Az az igazság, hogy hiába vagy jól el egy sráccal és hiába vagy az ő ideálja, mindig lesznek olyan lányok akik sokkal jobban el tudnak lenni a fiúkkal és ez a fiúknak imponál... És ha túlon túlon túl jól elvannak abból még akármi is lehet...:( EZmár csak ilyen én is beleestem egy ilyenbe már sajnos:(:(:(
2010. szept. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nézd...az én páromnak sem én voltam az ideálja.. nem vagyok 40 kg vasággyal együtt, nincsen hosszú hajam és nagy mellem se. Ehelyett vagyok 70kg és rövid a hajam, de valamivel megfogtam... és a mai napig is nagyon jól elvagyunk. Nyilván nem azt mondom, hogy nem néz meg más lányokat de Istenem, én is megnézem a jó pasikat:)

Szóval egy idő után eljön szerintem a paiknál az a pont, hogy nem csak az számít, hogy mi van kívül, hanem hogy mit is tud kezdeni vele idővel...

2011. febr. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!