Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy ússzátok meg a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ússzátok meg a kapcsolat "nagyon hivatalos" felvállalását?

Figyelt kérdés

Úgy értem közösségmédiai felvállalás, közös képek kapcsolati státusz kirakása stb:.

(Igen Sherlockok van hátsószándék a kérdés mögött, nem kell a duma hogy sz*r alak vagyok)


2022. febr. 5. 08:59
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Az en fb fiokom ergo azt allitok be amit akarok.

Pont nem erdekel a masik nyafogasa.


Ja es no vagyok. De nem a neten elem az eletem.

2022. febr. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Most így felnőtt fejjel azt mondanám, hogy nem osztom meg az életemet, nem állítok be ott semmit. (Ami igaz is, kb. négyévente leváltom a profilképem és ennyi.) De egyébként el tudod rejteni, be tudod állítani, hogy ki lássa, megjelenjen-e a kezdőképernyőn vagy ne. Volt "szerencsém" ilyenhez.
2022. febr. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi pl. nem éljük kirakatban az életünket és sose tettünk ki kapcsolati státuszt, közös fotónk meg csak olyan van amin barátok bejelöltek. És még csak hátsó szándék sincs mögötte :D
2022. febr. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Pl ugy hogy nem megyek bele egy felvallalhatatlan kapcsolatba 😀
2022. febr. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért, de normális embernél a "nagyon hivatalos felvállalás" az, ha bemutatja a párját a családjának és a barátainak. Kb. általános hetedikes koromban volt szokás kirakni facebookra minden f#szságot. Mondjuk megoldás lehet olyan párt választani, akinek nem állt meg a szellemi fejlődése 13 éves korában még akkor is, ha nem szellemi partnernek kell, hanem csak arra, hogy az asszony mellett qrd.
2022. febr. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem rakok ki semmit, páromnak nincsen Facebookja
2022. febr. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
14%

Gyerekes-e vagy sem...

Azért elég beszédes, és gyanús, ha valaki annyira ellenzi a Facebook és egyebeknél a kapcsolat felvállalását.


Az "én nem foglalkozom ilyenekkel, nem tartozik másra a magánéletem" a legszánalmasabb, mikor a haverokkal, ismerősökkel egymásnak kommentelgetnek, kibas$zák azt is, mit zabálnak épp, de az elvileg párjának ezt mondja...

Tudjuk, miért, én legalábbis nem most jöttem a falvédőről....


A "nincs facebookom" is jó, főleg mikor utána megtalálom rajta, azt kiderül, hogy házas, vagy minimum kapcsolatban él...


Szóval lehet itt belemagyarázni sokmindent, de ez csak annak kínos, és zavaró dolog, akinek vaj van a fején.

Volt lehetőségem megélni ezeket, szóval persze, nem kirakatban kell élni, de hülyének nézni se kell a másikat...

2022. febr. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
7 És mi van ha valaki tényleg nem él kirakatban, barátokkal, haverokkal se pózolgat vagy kommentelget, profilképet is 10 évente cserél és nem oszt meg semmit magáról? Annak is vaj van a füle mögött, nyilván :D
2022. febr. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8

Mint írtam, nem kimondottan rájuk gondolok.


Én sem kirakatban élek, jó ideje privát a profilom, a férjemnek meg jó ideje valós profilja sincs is, nem itt van a probléma.


Amiket írtam, megtörtént események alapján írtam.

Semmihez nem fogható èrzés volt, mikor az illetékessel való szakításunk után ő kitette, hogy "kapcsolatban"...

Nem az zavart, hogy velem nem. Inkább a kapcsolat kezdeteként megjelölt dátum... (sejthető, miért, ugye....)😏


A "nincs facebookom" emberkével csak csak ismerkedési fázisig jutott a dolog, nem véletlenül. (Nyilván rám keresett, nézegethetett, így feldobta a face...) Eljegyzési fotók tömkelege, szerelmem, meg anyám p.c$ája....


Szóval akinek van, aktívan használja, ott éli a kurwa életét, és az jön ilyen kifogásokkal, na ott baj van....

2022. febr. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!