Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást is zavarna ez?

Figyelt kérdés

Nagyon jól megvagyok a barátnőmmel, minden szuper, ha együtt vagyunk.

Viszont ha nem vagyunk együtt, akkor kb semmit nem beszélünk. Gyakorlatilag 4-5 óránként jön tőle egy szűkszavú válasz. Szoktunk telefonálni, és tudom, hogy nem szeret írogatni, de nem durva az, hogy a pároddal egy nap 3-4 üzenetváltás történik úgy, hogy azon a napon kvázi semmi nem indokolja az elfoglaltságát (nem dolgozik, nem tanul, stb)?


2022. febr. 5. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Gondolj bele, régen nem volt minden házban telefon. Madzagos se, nem hogy mobil. Azt mégis szerették egymást a párok, pedig volt, hogy hetekig nem beszéltek egymással. Írogatták a leveleket, nézték a postást, meg ilyenek.
2022. febr. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%

“. Gyakorlatilag 4-5 óránként jön tőle egy szűkszavú válasz. ”


Úristen!

Te totál függő vagy!

Ez nem egészséges.


Volt, hogy napokig nem találkoztunk, nem beszéltünk telefonon sem. Tanultunk, dolgoztunk, családi élet, barátok.


Nem jár még a wc-re is a telefonnal.

2022. febr. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

Engem is zavarna.

Nem kell kimérni a beszélgetéseket meg állandóan sokat írni, de ez akkor is a másik véglet. Ilyen nő nem is kellene nekem. Inkább csüngjön rajtam. :)

2022. febr. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Én is utálok írogatni, alapból falra mászok a "mizu" típusú helyzetjelentő üzenetektől, normális tartalmas beszélgetéshez pedig soha nem használnám a chatet. Nekem pont az a normális, hogy chaten maximum rövid, lényegretörő, praktikus üzeneteket küldjünk vagy valami vicceset ami épp eszünkbe jut, de nem használnám beszélgetésre. Viszont ha neked erre is igényed van az is teljesen jogos, beszélj vele és jussatok valamilyen kompromisszumra.
2022. febr. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tud mit irni. Erőltetni meg nem akarja.
2022. febr. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%
Van más akinek ír
2022. febr. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!