Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nőként ez mennyire zavarna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként ez mennyire zavarna?

Figyelt kérdés

Friss kapcsolat, de komoly.


Erre a pasid bevallja, hogy megcsókolta ŐT, azaz nem ő, hanem ŐT, egy kamaszlány, aki a tanítványa, vagy a te rokonod, vagy akivel egy konferencián találkozott,...

A lényeg, hogy a lány támadt, és ő leállította. És csak azért mondja el, mert nem akar átverni, és nem akarja, hogy esetleg a lány megkeressen, és behazudjon neked valamit.


2022. jan. 11. 13:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Igen nehezen hinném (sehogy), hogy minden előzmény nélkül egy kamaszlány megcsókol egy jóval idősebb férfit.
2022. jan. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%

Mármint hozzád ért a szája és te eltoltad magadtól, vagy konkrét csók volt?


Nem tudok elképzelni olyan helyzetet, hogy egy férfi ne tudná magát "megvédeni" és legrosszabb esetben ne egy szájra puszi lenne belőle.


Ettől eltekintve korrekt volt, leállította a másikat. Más ember tettéért nem lehet ő a felelős.

2022. jan. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

1.-re.


Tudod milyenek ezek, félreértenek gesztusokat, szavakat, és felnagyítanak apróságokat.


Pont mint a fiúk, ha a nyolcadikos srác mellett megáll a dögös tanárnő, és odahajol megnézni a dolgozatát, annak már vérbősége lesz, és azt hiszi, hogy a tanárnőnek bejön.

2022. jan. 11. 13:39
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

"csak azért mondja el, mert nem akar átverni, és nem akarja, hogy esetleg a lány megkeressen, és behazudjon neked valamit"


A mondat második fele üti az elsőt. Vagy azért mondom el, mert teljesen őszinte akarok lenni a párommal, vagy azért, mert félnivalóm van. Így nagyon sanszos, hogy a második verzióról van szó, tehát kicsit más a sztori, mint ahogy azt jelenleg gondolod.

2022. jan. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Neked kell tudnod h elnézed ezt neki vagy sem. De azt tudnod kell h én régen vetettem be ilyet nem vagyok rá büszke, h direkt hamarabb mondtam el valamit a páromnak ugyan ezzel a szöveggel h hamarabb elmondom mielőtt a másik nehogy bekamuzzon valamit, közben én kamuztam a körülményekről és ha el árult volna ő mondott volna igazat sőt. Valószínűleg volt ott más is.

Így tudom nálatok elképzeli :

Valódi sztori "lefekudtek egymással"

Párod : "csak egy csók volt és a csaj mászott rám csak azért szólok h nehogy valamit kutalaljon azt közbe nem is úgy volt"

Csah: " belszeretett a pasidba ezért tálalni akar neked, ő az igazat mondaná, de már nem fogsz neki hinni, mert az áldott jó ember már mindent bevallott és inkább neki hiszel"

2022. jan. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi? Hogy egy ilyen ótvaros kamuval akar beetetni, vagy hogy teljesen hülyének néz? Bármelyik is, a "zavarna" elég enyhe kifejezés.
2022. jan. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyetértek az utolsó válaszolóval

Ez ilyen tipikus mentegetőzés gyorsan mielőtt a csaj mondana neked valamit.

Egyértelmű, hogy volt köztük valami és nyilván nem tiltakozott a pasi csak most Bevan sza.rva

2022. jan. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ahol a hazugság szó egyáltalán elhangzik, ott már valami nagyon nincs rendben.
2022. jan. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A finomságos megint kamaszlányokról álmodozik 😑
2022. jan. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
"a lány támadt", na ne vicceljünk már... Elég nehéz elképzelnem, hogy egy 60 kilós kamaszlány lefogná, leteperné és erőszakkal megcsókolná a kifejlett, felnőtt férfi páromat akarata ellenére. Életszerű esetben már ha csak oda próbálna hajolni a lány az arcához, akkor a férfi reflexből elhúzódna, mert kellemetlen lenne számára ilyen intim helyzetben lenni olyannal, akit max. barátnak tart. Aki le akarja állítani a "támadást", az még a csók ELŐTT megteszi. Aki nem akarja leállítani, az meg nem az én párom.
2022. jan. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!