Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltozhat miattam?

Figyelt kérdés
Szóval a mi kapcsolatunk bonyolult .... Több mint 10 éve ismerjük egymást de csak kb 6 hónapja vagyunk együtt ... Szóval már többször rajta kaptam hogy illegális dolgot szív és abból is a roszabbikat ...és mondam neki hogy ne mert engem ez zavar... Még ígérte hogy nem lesz többször majd 2 hét múlva még is lebukott akkor össze vesztünk és mondam neki hogy vagy én vagy a cucc hát engem választott de a bizalom már nem volt meg.. majd odáig fajult hogy előttem is szivja és nem érdekli semmi... Ne ércsetek félre nagyon rendes fiú királynőként kezel józanul és be állva is ... Csak maga a tudat ti mit tennétek a helyembe ? Hagyjam el mert a józan ész azt diktálja...

2022. febr. 5. 17:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

Hagyd el.

Jó lenne, ha tudnál segíteni neki/rajta, de ha ő nem akarja, te nem tehetsz semmit.

2022. febr. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog megváltozni
2022. febr. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik ezzel hitegeti magát, velem más lesz, értem megváltozik. Nem fog.
2022. febr. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Majd kb.25év múlva(jóesetben előbb) ráébredsz,hogy át vagy verve!

Senki nem fog megváltozni érted,a puncidnak nincs akkora hatalma,még,ha úgy is gondolod!(tapasztalatból mondom,húgom is ezen a szinten van,azt hiszi,hogy képes megváltoztatni egy r.hadt drogost,közben csak öregszik).

2022. febr. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Tartós változásra csak és kizárólag maga miatt képes az ember. Másért max ideig-óráig. De őt már az sem érdekli, hogy te mit gondolsz, előtted szívja: szerinted mégis mire lenne képes érted, ha arra sem, hogy ne előtted szívjon?

Én otthagynám: tegye tönkre a saját életét, az enyémet ne.

2022. febr. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog megváltozni.
2022. febr. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A cuccot választotta. Mit keresel még ott? Amíg veled mindent meg lehet tenni mert semmi tartás nincs benned, addig ne is várj el más viselkedést veled szemben.
2022. febr. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az exem a gyereke miatt se tette le nem hogy egy pin@ miatt... Felejtsd el!
2022. febr. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Már megint a szokásos lemez....


Nem értem a nőket, miért hiszik ezt...


Nem nem nem nem soha senki nem fog a kedvedért megváltozni maximum nagyon rövid ideig, de akkor is csak azért hogy kicsit megenyhülj....


Vagy elfogadod így vagy keress mást!

2022. febr. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%

Szia.


Volt egy kolléganőm, akivel együtt dolgoztam. Ő a párjával együtt volt már 6 éve akkor, azt hiszem. A srác az drogozott már 14 éves kora óta. Először csak herbál és fű, majd idő után kipróbálta a többi szintetikus sz**t is. Például eki, speed stb. Őt sem igazán érdekelte az, hogy a barátnője mit gondol róla. (Már mielőtt én megismertem, az előtt 2 éve el is jegyezték egymást.) Szegény állandóan stresszes volt az otthoni dolgok miatt, ami meg is látszott rajta a munkában. Én próbáltam neki támaszt nyújtani, de sokszor nem sok sikerrel. Rengeteg mindent megosztott velem, és mivel diszkrét típus vagyok, így csak pár apróbb részletet emelnék ki.


Volt köztük fizikai erőszak, a srác részéről nyilván. De volt számtalan szabálysértés és bűncselekmény, egyértelműen a drogok végett. Volt kábítószer birtoklás, fogyasztás, közúti baleset okozása, rongálás, garázdaság stb. Mégis mellette maradt. Lejáratta a munkahelyen is, többször is. Én eljöttem arról a munkahelyről, és nem is tartottuk tovább a kapcsolatot, pedig én szerettem volna, de igazából nem rajtam múlt, én úgy gondolom. Utána még együtt voltak kb 3 évig, tehát legalább egy 8-9 évet lehúztak együtt. És kb 1 éve jött meg az esze a lánynak, és ott hagyta. Annak idején hiába próbáltam győzködni. Ő is füvezett minden nap (mondjuk munkában nem), és sokszor mást is, mert másképp nem bírta elviselni a barátját. Ez nem élet.


Ezt csak azért írtam le, hogy nehogy úgy járj, mint Ő. Rá megy az egészséged, az idegrendszered és az életed is. Közbe meg csak telnek az évek, és sokszor nem előre haladással, hanem vissza fele fejlődéssel.


Előbb utóbb általában az szokott lenni ebből, hogy a másik fél is rá kap a drogokra, de minimum az alkoholra. És / vagy téged is bele visz majd olyan dolgokba, amit amúgy nem is követnél el magadtól. Legyen szó akármilyen bűncselekényről. És eleinte észre sem veszed, csak hónapok múlva.


Én nem akarnám, hogy más végett legyen akármi is bejegyezve az erkölcsi bizonyítványomba, mert az később hátrányosan hat majd rád. Adott munkahelyekre fel sem vesznek még egy kisebb bejegyzés miatt sem.


(Én sem voltam szentéletű, de próbáltam minden sz**ságot épp ésszel csinálni. Ennek köszönhetem én is azt, hogy patyolat tiszta az erkölcsim. Hál istennek nem kaptak el semmiért sem. És ha jobban belegondolok, jobb is így, mert nyugodtan alszom, nincs miért idegeskedni. Nem is értem, hogy anno én is miért csináltam bizonyos dolgokat.)


Ha 10 éve ismeritek egymást, akkor jobb lenne megmaradni az ismerettségi szintnél maximum. Bár azt mondjuk nem értem, hogy miért pont ennyi idő után alakult ki valami közöttetek. Még most könnyebb lenne elengedni, mert 6 hónap azért nem egy olyan hú de nagy idő. Az biztos, hogy mivel már más is volt köztetek, így nem egészen lesz olyan, mint az előtt volt, de még működhet ismerettségi, baráti alapon a dolog. De kötődések nélkül. Ezt viszont Neked kell eldönteni. Ha fontos neked, akkor maradj meg beszélő viszonyba esetleg, de ha azt sem akarnád (és én is ezt javaslom), akkor szüntesd meg vele a kapcsolatot. Ezt nem cserbenhagyás, szóval ne legyen lelkiismeret furdalásod miatta. Szimplán a saját életedet nem szeretnéd tönkre tenni más végett. Ennyi.


Az is tapasztalat, hogy hiába próbálsz meg neki segíteni, nem fog menni, csak rövid ideig maximum. Majd ha valami komolyabb trauma éri, esetleg beteg lesz, vagy meghal valakije, majd akkor talán abba hagyja, addig biztosan nem.

2022. febr. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!