Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha ezért a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha ezért a barátom fenyegetőzik, hogy szakít velem?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy nem igazán történik velem egy nap velem semmi, de szinte sosem kérdezné meg, hogy velem mi történt. Ellenben magáról hosszú sorokban képes írni. Megemlítettem neki, hogy miért is nem érdeklem én őt, ő miért nem kérdez egész nap rólam semmit. Erre az volt a válasza, hogy mit kérdezzen tőlem egész nap, azt hogy b....szom-e a rezet. Hiszen én velem semmi sem történik. Ő olyan kedves velem, én meg mindig csak veszekszem vele.

Ilyenkor állandóan azt mondja rám, hogy barom, meg hülye vagyok, és dobni fog, úgy hogy sokat fogok repülni. Én pedig előtte hasonlókat sem mondok rá. Megnyugodhatok szerinte, mert előbb vagy utóbb ezt visszafogom kapni. Mert hogy én nagyon csúnyán viselkedem vele.

Szüleim szerint is legyek jól meg vele, mert úgy se tudna engem elviselni senki.


2022. febr. 9. 20:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
A pasas, meg a szüleid is retardáltak? Nem normális, az meg főleg nem, hogy nem szakítasz vele, ha ilyen stílusban beszél veled!
2022. febr. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Előzd meg. Dobd te.
2022. febr. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Jaj kedves kérdező! Tudod te is hogy nem normális. Mért hagyod magad hogy a szüleid, vagy bárki más befolyásoljon. Elsőnek most saját magadat kell rendbe tenned. Ne foglalkozz olyan emberekkel akik lehúznak.
2022. febr. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
22%

Nem ertem a kommunikaciotokat


Normal esetben egy parbeeszed olyan hogy :

Kepzeld velem ezbmeg az torten vicces hihihi

Nevettek

Erre te hozza teszed vrlem is volt hasonlo az se semmi hihihi megint nevettek



Mi az, hogy az egyik beszél mesél a másik meg arra vár hogy feltegyék a nagy kérdést hogy - es a te napod?- hogy szót kapjon? Ilyen kommunikaciot folytatsz?

2022. febr. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
25%

Nem tudsz bekapcsolodni a beszédébe magadrol? Es a témájához hozzáfűzni saját élményeket tapasztalatokat véleményt kérdést vagy bármit? Hanem bólogatsz meg ilyenek?

4

2022. febr. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Leírtam én már magamtól is, de egyszerűen figyelembe se veszi, és tovább ír vagy beszél magáról. Egyszer is mikor beteg voltam, nem rólam kérdezett, hanem azt ecsetelte hol jártak a haverjaival.
2022. febr. 9. 20:38
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Minek vagy vele? Aranyból van a farka?
2022. febr. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
jogos a kérdés...minek vagy vele? mert egész biztos, hogy nem a naaagy szerelem miatt...
2022. febr. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem. Dobd ki te, de tényleg. Egy sz.r kapcsolatnál, ahol te semmit nem jelentesz a másiknak és csak megaláz és rombolja az önbizalmadat, még egyedül is sokkal jobb. Legyen már önbecsülésed és ne hagyd magad. Ha nem úgy bánnak veled, ahogy azt szeretnéd, nem muszáj ám benne maradni és elviselni csak mert hátha nem lesz jobb.
2022. febr. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kicsilány, nagy bajok vannak nálad nyaktól felfelé.

A pasid kukázd, de a szüleidet is vele együtt.

2022. febr. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!