Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rámdudált egy pasi az utcán,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rámdudált egy pasi az utcán, rámosolyogtam, a barátom meg kiakadt és szakítással fenyegetőzik. Normális?

Figyelt kérdés

Ma mentünk a barátommal az utcán, amikor rámdudat egy pasi egy kocsiból. Jól nézett ki, meg én az ilyeneket mindig bóknak veszem, szóval rámosolyogtam, mire a barátom ott az utca kellős közepén otthagyott és elrohant. Hazaérve kérdeztem hogy ez mi volt, mire kikelt magából, üvöltözött, hogy én mekkora ócska r.ibanc vagyok, biztos fűvel-fával csalom, ezzel a pasival is, mert biztos ismerem (soha életembe nem láttam azt a pasit...) és ennyi erővel szakíthatnánk is.

Iszonyatosan összevesztünk, már csak azért is, mert kiálltam magamért, de még mindig nagyon idegesít a viselkedése. Normális ez egy 28 éves felnőtt férfitől?

22L, 5 hónapja vagyunk együtt


2015. máj. 28. 14:46
1 2
 1/20 2-es vagyok ***** válasza:
96%
Valahol meg tudom érteni, tényleg olyan volt a helyzet így elolvasva, hogy ismerted a csávót, és ha tényleg "úgy" mosolyogtál rá, akkor jogosan hihette :)
2015. máj. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
58%
Nem, a 28 éves pasitól az lett volna normális, ha ott helyben szakít veled, higgadtan és magabiztosan. Te megaláztad az utca közepén, ráadásul egy másik kan orra előtt! 22 évesen vajon normális ez a hozzáállás valakitől, aki 5 hónapos kapcsolatban van? Ha kézen fogva sétálsz a pasiddal, odaszól neki egy csaj, hogy "Helló, nagyon dögös vagy, simán alád feküdnék" a barátod pedig rámosolyog és kedvesen biccent, hogy ő is benne lenne a dologban, az simán jól esne neked is, nem? A barátodnak önértékelési problémái vannak, ha egy ilyen eset után még érdekli, kivel feküdtél össze és kivel nem, bár ezt talán írhatjuk a megalázottság számlájára, te viszont alkalmatlan vagy párkapcsolatra, úgyhogy nőj fel, mielőtt újabb pasival kezdesz járni.
2015. máj. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
ha csak fenyegetőzik, akkor nem
2015. máj. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Kettes : nem esne jól, de én nem ezt csináltam. Rámosolyogtam, és mentem tovább. Ennyi.
2015. máj. 28. 15:00
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Bírom, hogy itt mindenkiből milyen hamar lehet r-banc...:D

Komolyan, néha rám is szoktak dudálni amíg nyaralásnál megyünk le a partra és simán elkezdek vigyorogni zavaromban, vagy idegesen mosolygok és intek, hogy "menj már innen te gyökér".

Megértem, hogy rosszul eshetett volna neki, de szerintem ez olyan féltékenységi kategória, mint mikor a csajok gyakrabban olvassák a pasijuk üzeneteit, mint ahogy fehérneműt cserélnek...

2015. máj. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
97%
szerintem a legbunkóbb dolog rádudálni a jó csajokra, ti meg adjátok alájuk a lovat... (lehet, hogy én látom rosszul)
2015. máj. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
82%

Van hogy rám is rám dudálnak, és persze belül jól esik, de sose mosolyognék vissza, nem szoktam reagálni rá. Pláne ha pasim ott van, milyen dolog már mellettem sétál és másik pasira mosolygok...

Én úgy igyekszem viselkedni, amit viszont is elvárnék...Biztos neked se esne jól ha egy szép csaj rámosolyog esetleg kacsint egyet, barátod meg vissza mosolyog rá, miközben ott sétálsz mellette...tök megalázó...

Szerintem teljesen jogos barátod kiakadása...

2015. máj. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
40%

Pofán vágtalak volna..ostoba

24/nő

2015. máj. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
7-es vagyok, az még lemaradt, hogy az viszont már túlzás, hogy biztos viszonyod lenne a "dudálóssal", de hát kiakadt...ilyenkor hajlamos az ember túlzásokba esni...
2015. máj. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

A hülye dudálós majom a hibás, mert csak tapló nyomkodja a dudát indokolatlanul!

Persze ha lát egy olyan jó nőt mint Te lehet hogy jelezni akarja hogy tetszel, de akkor is bunkó!

Szálljon ki, vegyen virágot neked, és adja át miközben áradozik rólad ez menő lehet, de hogy dudálgat, az nem!

Bunkó!

Én a fiaimnak azt is megtiltottam hogy a haverok dudálgassanak a ház előtt ha megjönnek!

Szálljon ki, csengessen, vagy telefonáljon!

Bunkó dudások!

2015. máj. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!