Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

3 éves kapcsolatom van.

Párom az elején mindig dicsért, szépnek látott.

Azonban az utóbbi fél évben folyton kritizál. Pl. Nagy homlokom van, szóvá teszi hogy "biztos az miatt nem fényképezkedem", vagy észre veszi és szóvá teszi, hogy "kopaszodom". Szerinte ügyetlen vagyok, nem értek smemihez. Érezteti és mondja, hogy kettőnk közül ő az okosabb. Mindketten egy szakmát tanulunk, de érezteti és mondja "ő milyen jó lesz ebben a szakmában", én pedig nem:). Más lányok fotóit nem kritizálja (pl. szándékosan a fotó miatt berendezték a háttért,a kép retusálva van, 6kg vakolat a lányon). De ha én 1x is erősebben sminkelek az nem tetszik neki, ha szeretnék szép hátteret a fotóhoz, akkor "megjátszom magam" stb.


Nem tudom mitől lehet ez. Szerinte beképzelt vagyok, pedig soha semmivel nem dicsekszem. Nem vagyok magamutogató ember, social medián nagyon ritkán posztolok. A környezetemben nagyon sok fiúnak tetszem, de én ezzel sem szoktam dicsekedni, mert nem szeretném, hogy rosszul essen neki és amúgy sem vagyok az a fajta lány. Tény, hogy a kornyezetem szerint nem illik hozzám, mert szerintük nem az a jóképű pasi, de számomra tökéletes.


N22


2022. febr. 9. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nyeregben érzi magát
2022. febr. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért kérdezed, mert tudod, hogy nem normális.

Rombolja az önbizalmad, hogy még a végén te érezd magad megtisztelve, hogy ilyen szuper pasid van.

2022. febr. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kapcsolat leketyegett. Nem most, de most már te is látod.
2022. febr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
41%
Elmúlt a szerelem és a hibáid elkezdte látni.. nem szeret!
2022. febr. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert irigy és féltékeny gyökér🤮 Nálam is így kezdődött anno exemnél. Tényleg fuss tőle drágám, mert csak rosszabbodni fog a dolog. Nem éri meg ezért elcseszned az önbizalmadat és a jövődet. Remélem gyorsan észbe kapsz.
2022. febr. 10. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!