Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondanátok a barátotoknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanátok a barátotoknak, hogy régebben jártatok lányokkal?

Figyelt kérdés

2,5 hónapja vagyok együtt a barátommal, már az első ismerkedős beszélgetéseknél kiderült, hogy nagyon elítél mindenféle homoszexuális tevékenységet. 17 évesen volt egy barátnőm, 1 évig jártunk, később csak kalandjaim voltam lányokkal, majd 19 évesen elkezdtem járni egy nálam idősebb lánnyal, akivel 2 évig voltam. Nem szégyenlem egyiket sem, az utóbbi barátnőm volt életem első nagy szerelme. Miután Vele vége lett, ki voltam készülve, nem ismerkedtem, majd találkoztam a barátommal, akivel nagyon jól kijöttünk és kitartó ostromlás után beadtam a derekam. Nem jelentem ki, hogy szerelmes vagyok, mert nekem ez nem ilyen egyszerű, több idő kell. Nem mondtam neki ezeket a dolgokat, mert félek, hogy megutálna, elítélne. 16-21 éves koromig nem is érdeklődtem a fiúk iránt, teljesen jól éreztem magam lányokkal, most viszont furcsa a helyzet, de boldog vagyok. Lehet, hogy ez nagyon csúnya dolog, hogy nem mondtam el neki ezt őszintén, csak úgy érzem, elriasztanám. Mit gondoltok, el kéne neki mondanom vagy az új korszakot élvezve hagyni a múltat?

23/L


2010. szept. 10. 22:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
hát, attól függ, milyen személyiség. szerintem nem gáz, de el tudom képzelni, h vannak olyanok, akikben ezután már semmi sem volna a régi. ez is érthető valahol.(mondjuk nőként engem zavarna, ha a kiválasztott férfinek lett volna dolga a saját nemével, de álítólag a férfiak erre nem ugranak, nekik szexi, izgató a gondolat). azért ezek nem futó kalandok voltak, azt is mérlegeld, h előbb-utóbb szinte biztosan szemebekerül a ténnyel. ha nem tőled, hát mástól/máshogy tudja meg.
2010. szept. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom, biztosan nem az a fajta, aki azt gondolja, hogy ez milyen szexi dolog, mert Ő kissé homofób ember, ha rólam lenne szó, akkor meg pláne. Erről már beszéltünk és próbáltam megtudni, hogy mi a véleménye erről, de a megnyilvánulásaiban egyértelműen tükrözte, hogy lányoknál/fiúknál is elítéli a homoszexualitást. Ráadásul nálam nem csak az volt, hogy kipróbáltam menőzésből, hanem komoly kapcsolataim, érzéseim is voltak és így..félek, hogy mit szólna. Tényleg tanácstalan vagyok.
2010. szept. 10. 22:51
 3/15 A kérdező kommentje:
Na, jó értelmesen írtam..bocsánat, fáradt vagyok
2010. szept. 10. 22:52
 4/15 anonim ***** válasza:
ilyenért butaság lenne szakítani nem?, tehát szerintem nyugodtan elmondhatod, elvégre nem vagyunk egyformák. 23/f
2010. szept. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem, de fordított esetben talán én is furcsállnám, ha a barátom fiúkkal kavart volna előttem. Pedig én ilyen körökben is mozogtam, számomra megszokott volt melegekkel barátkozni. Nagyon szerettem a volt barátnőmet és ha nem ellett volna elválnunk csúnyán, akkor valószínűleg még mindig vele lennék. Nem akarom elfelejteni a múltamat, nagyon boldog voltam akkoriban. Viszont most már vége, fiúval járok, aki nem szereti a melegeket. Eléggé kifogtam a megfelelő embert..
2010. szept. 10. 22:57
 6/15 anonim ***** válasza:
1. vagyok. hát, nem vagy könnyű helyzetben. szerintem várd meg, h mire alakul a kapcsolat. ha kezd komolyabbá válni, akkor érdemes elmondanod (ne zúdítsd rá, finoman csepegtesd az infót), addigra a kötődés is erősebb, ne csak és kizárólag ez fog számítani. 2.5 hónap után még megingathatja őt. sok szerencsét, tényleg kifogtad. az én egyik fiúbarátom utolsó nagy szerelme csak lányokkal járt korábban, a barátomat legkevésbé sem érdekelte, de azt hiszem, a tiéd keményebb dió lesz, mert nem ebbe a típusba tartozik
2010. szept. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
csak ismételni tudom, mond el. aztán lesz ami lesz. nem szégyen ez. én drukkolok, de ha jó arc akkor egy nagyot röhög majd és happy.
2010. szept. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszi, hát végül is nem szégyenlem a dolgot és ha jobban meggondolom, az is én vagyok és voltam és ha a barátom kiborul, akkor az azt jelenti, hogy engem nem képes elfogadni. Ugyanakkor azért félek is, mert ha lelépne, rosszul érintene a dolog. Mondjuk inkább derüljön ki most, minthogy nagyon félreismerjük egymást .
2010. szept. 10. 23:16
 9/15 anonim ***** válasza:
Na! Akk már meg is van a válasz. ;)
2010. szept. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha hosszú távon titkolod, akkor az majdnem olyan, mintha hazudnál neki. Szerintem is várd meg, mi lesz ebből a kapcsolatból, de kezdetnek akár ha feljön a téma, közölhetnéd a Te véleményedet is a homoszexuális kapcsolatokról. Én 22 éves lány vagyok, a párom nekem is kissé homofób, de talán túlzás is rá ez a szó, mert igazából csak nem tudja hova tenni a dolgot, és kissé viszolyog a látványtól. Ő teljesen megérti, hogy számomra elfogadott dolog, és több bi- és homoszexuális barátom is van.
2010. szept. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!