Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha úgy érzem, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha úgy érzem, a párom rám akarja erőltetni a nézeteit annak érdekében, hogy jobb ember legyek?

Figyelt kérdés

Most beszállt egy MLM cégbe, amiben több családtagja, barátja benne van és sikeresek. Azt szeretné, ha én is csatlakoznék, nézném a videókat, olvasnám az önfejlesztő könyveket és szeretném a termékeket.


Az igazság az, hogy nekem jó így, ahogy vagyok. Van egy munkahelyem, amit szeretek, meg tudok belőle élni, nem vágyom üzletépítésre és annak a bizonyos cégnek a termékeire sem vágyom. Úgy érzem, hogy amik itthon vannak a háztartásban, tökéletesen megfelelnek nekem.


Annyiban igaza van, hogy biztos lehetne jobb életem, ha fejleszteném magam meg kiépítenék egy passzív jövedelemforrást, illetve ha használnám a termékeket, mert csak azért nem vágyom rájuk, mert nem tudom, milyen jók. Egyébként 1 terméket nagyon szeretek onnan és próbáltam már többet is. Pl vitaminokat is javasolja, de én soha nem szedtem semmit és egészséges vagyok, ezért nem is szeretnék + 1 dolgot magamra venni azzal, hogy még vitaminokat is szedek.


És sajnos látom, hogy megbántom azzal, ha azt mondom, hogy nekem megfelel így az életem és nem érdekel ez a dolog.


Meg egyébként is elég individuális vagyok, szóval szeretem kitapsztalni magam a dolgokat, őt pedig nagyon zavarja, amikor nem hallgatok rá valamiben.


Ha valaki csak annyit írna, hogy szakítsunk, az kérem nem írjon választ.


2022. febr. 10. 12:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem nagyon tudsz mást csinálni azon kívül, hogy leülsz vele megbeszélni, hogy neked ez így nem pálya. Te ezt nem akarod csinálni, de örülsz neki, hogy ő sikeres, viszont szeretnéd, ha békén hagyna ezekkel dolgokkal. Adja oda a katalógust, ha van valami új, és te megnézed majd, érdekel-e valami és azt ki fogod próbálni.
2022. febr. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ettől nem leszel jó ember! Csinálja, de kénytelen tudomásul venni, hogy ez téged nem érdekel. Masszív agymosáson esett át, főleg, ha nem bírja tőled a nemet elfogadni.
2022. febr. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Mondtam neki az elején, hogy leszek csendestárs meg beszállhatunk együtt, aztán majd ha úgy érezzük, építjük az üzletet. Azt mondta, oké.


Csak azóta meg már azt szeretné, ha a termékvideókat is megnézném meg összejövetelekre mennénk, stb.

2022. febr. 10. 13:05
 4/20 anonim ***** válasza:
94%

Első félmondatig olvastam. Össze sem jönnék mlm-essel. Kiráz a hideg az ilyenektől (nem nyitok erről vitát, tudom miről beszélek)


Aki erőltet valamit, az sohasem azért teszi, hogy jobb ember legyél. Ha jót akar, akkor max meggyőz. Én valaminek és bárminek az erőltetésétől is rosszul vagyok.

2022. febr. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
3 éve még nem erőltette az akaratát és ebbe az üzletbe csak most lépett be.
2022. febr. 10. 13:12
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Mondj határozott nemet, és ne hagyd, hogy alkudozzon.
2022. febr. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
21%
Kár h ő is csak rontja a szakma hirnevét, pedig lehet ezt jól is csinálni, ahogy bármilyen vállalkozást. Sajnálom.
2022. febr. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Minden mom es agymosott lesz.

Majd lecseng nála is, ez csak amolyan korszak, ki fog szállni belőle

2022. febr. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Forever?
2022. febr. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Hujuj. Ha valaki ilyen erőltetős típus, akkor annak nem is te kellesz, hanem egy, a fejében idealizált világból tökéletesre formált karakter. Ezt eljátssza veled, szakítotok (már amennyiben megelégeled), megy máshoz, rá is rá kívánja tuszmákolni a nézeteit. Egy ilyen ember nem való párkapcsolatra. Ironikus, hogy az önfejlesztéssel jön, miközben láthatóan neki is jócskán szüksége lenne rá... :)
2022. febr. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!