Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Képes voltál ott hagyni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képes voltál ott hagyni egy amúgy jólműködő kapcsolatot a rossz szex miatt? Hogy végződött?

Figyelt kérdés

2021. jún. 21. 11:06
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
83%
Igen, ugyanis a rossz szex miatt egy idő után már nem működött olyan jól a kapcsolat. Annak ellenére, hogy alapból nagyon összeillő személyiségek vagyunk. Ez abból is látszik, hogy a gyerek miatt barátok maradtunk és nagyon jól, harmonikusan tudunk együttműködni. De felszabadító érzés, hogy más nincs közünk egymás szexuális életéhez. És a vicc az hogy évek óta egyedül vagyok de még mindig jobb így, mint amikor együtt voltunk és vágytam volna rá és lett volna kivel de nem csináltuk, mint így, amikor a vágyat könnyebben elnyomom magamban mondván: nincs kivel.
2021. jún. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
64%
Nálunk kevés is a szex, a minősége is gyenge. Viszont az összes többi remekül működik, így bolond lennék felrúgni az egészet.
2021. jún. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
24%
1-es. Látod, kellett volna egy intelligens szerető diszkréten, és még fel is lett volna dobva a házasságod. Mit veszítettél volna vele? Hidd el, rengeteg házasságban nincs szex, vagy csak minimális. Oké hogy elválik az ember, fejest ugrik a kapcsolatokba, kiéli magát, na de utána? Rohadt nehéz komoly társat találni, akivel új életet kezdhet az ember. Oké, már ha a társat kereső ember is komoly. Ha én nem tudnám megadni a páromnak azt a fajta szexet, akkor én megengedném hogy máshoz járjon, de tegye titokban. Nem lenne pofám számonkérni rajta.
2021. jún. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
28%
Ha gazdag, nem hagynám ott
2021. jún. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
60%
Ez nem kérdés, ha valakinek normális a libidója, vagy nem 60-os.
2021. jún. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 Lucaszek96 ***** válasza:
91%
Engem ott hagytak mikor depressziós voltam,bár nem hívnám rossz szexnek inkább semmilyenek mert fel sem állt..
2021. jún. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
88%
Attól is függ, hogy mit értesz rossz szex alatt? Mennyiségi vagy minőségi problémát? Esélyes, hogy változzon a helyzet, idáig jó volt, csak megváltozott valami (pl. betegség, szülés...)?
2021. jún. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

Direkt írtam rossz szexet mert így sokmindent bele lehet foglalni,ez mindenkinél változó de maga a fogalom jelentése egyértelmű: Nemi élet amely nem elégíti ki az elvárásokat/igényeket,rossz ízt hagy az ember szájában maga az élmény vagy éppen annak hiánya.


Mindenki maga eldöntheti hogy számára pontosan miben nyilvánul meg a rossz szex jelenség és ez alapján szeretném ha megválaszolnák a kérdést.

2021. jún. 21. 12:34
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
7.vagyok. Tehát általánosságban kérdezed...?Nekem pl a volt férjemmel bizonyos értelemben rossz volt a szex, mert nagyon gyorsan elment mindig. Viszont nem emiatt mentünk szét... 🤷‍♀️
2021. jún. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
77%

Összejön 100 párkapcsolat. 3 év után már a 75%-a szét is ment. Ennek nagyrésze a szex miatt. Akik házasok, több mint a fele elválik, a fő ok itt is a szex, vagy az abból fakadó problémák.


Én tisztelettel kérdezném akkor, kik vannak többségben? Akik szeretik és élvezik a szexet, vagy azok akik csak elszenvedik?

A környezetemben a látszat mögé nézve mindenki frusztrált vagy válik, vagy elvált. Nem a 20 évesekre gondolok, hanem a 35+-os korosztályra.


Itt a gyk-n mindenki imádja a szexet, mindenki jó benne, mindenkinek ultra szuper a szexuális élete. Majd a valóságot szemlélve ennek az ellentétét tapasztalja az ember. Én már lassan doktorálhatnék a témából, sajnos régen én is sokast szenvedtem a rossz szex miatt. Azóta három kapcsolatom volt, és mind a szex miatt ment tönkre. A libidóm átlagos, heti 2-vel már beérném, de a volt partnereim szerint ez megugorhatatlan volt részükről. Az egyéjszakás kalandokra nem lehet alapozni, rengeteg a frusztrált férfi is, aki már a legyet is meg****** röptében, csak legyen már valami.


A tágabb értelembe vett családomban is sorra dőltek be a házasságok, mert NEM volt SZEX.


Én azt a kérdést tenném fel úgy általánosan: miért akarnak párkapcsolatot azok, akiknek nem fontos az szex? Vagyis az elején miért nem szólnak? Miért erőltetik magukra azt, amit úgy sem fognak hosszú távon bírni? Miért nem keresnek olyan embert maguk mellé, akinek szintén nagyon alacsony a libidója?

2021. jún. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!