Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Morals kérdése:

Miért van az, hogy nem tudok megszeretni egy lányt sem?

Figyelt kérdés

Üdv!


22/F vagyok és van egy tündéri, gyönyörű szép barátnőm. Ma este vallott szerelmet, hogy én vagyok neki a minden, és hogy még sose érzett ilyesmit. Végig remegett egész este és mint egy kislány fülig ért a szája. De megmondom őszintén az egész hidegen hagyott. Ne értsetek félre, imádom a lányt, de valami nem stimmel velem...

Lefeküdtünk, de nem éreztem semmit. Egyszerűen lefagytam, mintha ott se lettem volna. Végig a szemembe nézett, de nekem üveges volt a tekintetem. És legszívesebben inkább hazamentem volna vagy ettem volna egy gyrost:D

Miért lehet az, hogy mindig más lányra vágyom, és hány szívet kell még összetörnöm, mire egyszer megfog egy lány?

B*zi nem vagyok, az fix, de nem tudom mi van velem.

Vannak ilyen emberek, akik nem érzelmekre és kapcsolatokra születtek?


2010. szept. 11. 01:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
te is tipikusan olyan ember vagy, aki küzdeni akar egy lányért. egy olyan lány fog majd egyszer betörni, aki szeret játszani a fiúkkal, és sose érzed mellette azt, hogy a tied lenne. hiába tudod, hogy aranyos és szép barátnőd, nem érzed. vannak ilyen emberek. nemes egyszerűséggel ne állj össze olyan lánnyal, aki mindent megadna neked, mert onnantól már nem fog neked kelleni. és megbántod, a leírásod alapján, meg ezt nem szeretnéd, ami mindenképp értékelendő. kicsit ismerd meg magad, és az igényeidet, és utána keress olyan barátnőt, aki hozzád illik. (ha tévednék a leírtakkal, ne vedd személyeskedésnek, mert nem ismerlek=))
2010. szept. 11. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Eleve ne kezdj kapcsolatba, amíg semmit sem érzel.
2010. szept. 11. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
:S hát ez gáz. Gondold akkor hamar végig, meddig rablod a lány idejét, ha nem akarsz tőle semmit...
2010. szept. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Már bocs, de elég szemét dolgot művelsz. Nem azért, mert nem tudsz senkit megszeretni, hisz ezt nem lehet erőltetni. Hanem azért, mert szegény lány érzéseivel játszadozol már ki tudja mióta! Te bele se gondoltál, hogy milyen kárt okozhatsz benne, ha ő szentül hiszi, hogy szereted, te meg nem érzel semmit? Mi a francért jó ez neked?

Engem pont egy ilyen pasi tett tökre jóidőre, ugyanúgy hülyített, mint te a "barátnődet".

Nem irígylem őt, valószínű nem ezt érdemelte. Ő őszinte veled és kimondja az érzéseit, te meg jót röhögsz rajta. Őszintén remélem, hogy te nem fogod megtudni milyen érzés hazugságban élni!

Ha jót akarsz tenni, akkor mond meg neki és szakítsatok. Lehet, hogy nagyon fog fájni neki, de nem sok ember szeretné, ha hülyére vennék.

Addig pedig ne kezdj kapcsolatot, míg nincs meg a szerelem.

2010. szept. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
tönkre, bocs elírtam
2010. szept. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Te is csak ugyanolyan vagy, mint a barátom. :S Én mióta megtudtam, hogy a szerelmem nem is kölcsönös (mert eleinte azt hazudta, hogy szeret), szóval azóta összetörtem. Már úgy vagyok vele, hogy kezdem lesz*rni a srácotz, és bármennyire is fáj, el fogom engedni. Ő velem akar lenni, de én meg nem hagyom, hogy így játsszon velem, mert nagyon szenvedek tőle. Egy másik srác megkörnyékezett 1-2 hete, lehet ki is kezdek vele.

A kérdésre válaszolva, egyszerűen ilyen érzéketlenek vagytok, nem tudtok megbecsülni egy lányt sem. :( Értem a barátom hónapokig harcolt, elviselte a közönyömet, most meg, hogy az övé lettem, nem kellek neki. Szóval nem tudom, mennyire jönne be egy olyan csaj, akiért harcolni kell, én is ilyen vagyok, mégsem kellek már.

Azt ajánlom, mondd el a barátnődnek, mi a helyzet, aztán ne csodáld, hogy kidob. :S De hagyd, hogy boldog legyen, akár mással! Jobban jár, mintha egy olyan fiúval maradna, aki nem szereti, és nem is fogja. Rá gondolj ebben a helyzetben. :( Beszéld meg vele.

19/L

2010. szept. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!