Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 évig nem tudtam elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 évig nem tudtam elfelejteni a volt páromat, (msotanra sikerült kb) és 1 fiú, nagyon kedves barátom 2 éve várt rám, és rájöttem, hogy ő volt itt mindig, és mennyire szeretem stb. viszont ő pont mostk ezd megszeretni 1 másik lányt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
eza fiú, aki nagyon jó barátom ,pont úgy gondolkozik mint én ,de sokkal higadtabb nálam ,és mellette nyugodt vagyok ,nem feszengek, és nem félek semmitől kb...és 2hosszú évet várt rám, és mostanra hajlottam volna én is a dologra, mert rájöttem, hogy ő mekkora kincs, de ő pedig pont túllépett rajtam, és hajt 1 másik csajra, akivel viszont nagyon különböznek, és az a lányn agyon sok dolgáról nem is tud, és ezt felhoztam a barátomnak, aki közölte, hogy ez nem baj, mert ezekkel a bizonyos dolgokkal ezért a lányért felhagyna...és ezek a dolgok a mi közös dolgaink is részben...nagyon szeretnék vele összejönni, viszont bunkóságnak érzem a magam részéről ,hogy végre túllépett rajtam,és akkor így összezavarnám...mit tegyek? besézljek vele? hogyha igen, mit mondjak neki? köszi a segítséget
2009. febr. 25. 19:27
 1/6 A kérdező kommentje:
bocsi a helyesírásért, nem tudok gépelni..
2009. febr. 25. 19:28
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nem csak azért akarsz összejönni vele mert látod hogy már mást akar? és nem akarod hogy neki más legyen? biztos vagy abban hogy nem csak egy jó barát? szerinted jobb lenne ha járnátok? ezeket gondold végig... ha összejöttök és szétmentek mert nem működik a dolog soha nem lesz már olyan mint volt... főleg hogy előtte ilyen jóban voltatok! Gondolod meg mit szeretnél, ha igazán szereted támogasd és várd ki mi lesz elvégre ő is várt rád két évet...
2009. febr. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Beszélj vele mindenképp!Éreztesd vele, hogy mit érzel!Én ha a helyedben lennék megkérdezném, hogy mit szeretett benned, és miután elmondta megkérdezném, hogy "már nem szeretsz?" Erre a kérdésre biztos felfigyelne és talán már nem is lenne annyira érdekes az a másik csaj.Ha már nem szeretz, akkor az kellemetlen, de ha szeret, akkor megmondhatod neki, hogy te is szereted.Bízzunk abban, hogy szeret. ;) (csak egy tipp)
2009. febr. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Reszket a bokor, mert...

igen, szerintem is beszélned kéne vele. Ha még csak hajt a másik lányra, akkor nem veszett a dolog. DE csak akkor, ha tényleg szereted őt, és nem csak féltékenységből gondolsz most rá!

Viszont ha barátok vagytok, akkor nem lehet gond rá módot keríteni. :)

2009. febr. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
ha barátok vagytok nem zavarod össze, ő sem tette ezt veled vagy igen?
2009. febr. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nem:)

köszi a válaszokat!!:)

2009. febr. 25. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!