Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kerülhetném el h megint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kerülhetném el h megint szerelmes legyek?

Figyelt kérdés

Na szóval:Új az sztály és egy lány már mos t ngayon tetszik.

Az előző kapcsolatomnak is úgy lett vége h egy csomót foglalkoztam vele de mit sem ért...A nyáron pedig msn-en kedves voltam egy csajjal.De élőbe nem jött be.Aztán nekem kellet filóznom rajta h bocs de nem pedig nem is az én bajom volt...Na szóval azóta úgy döntöttem h mindenki jobban jár a következő pár évben nekem nem lesz bnőm.Próbáltam oltogatni meg beszólni a csajnak hátha megutál majd vagy vmi de nemt tudom.És mindig összemosolygunk órám:).Amellet h kerülöm:D.Nagyon tetszik például a mosolya és a szeme.Na szóval h kerülhetném el h teljesen beleessek???Mert az lesz belőle.Egyenlőre csak magammal és a tanulmányaiimmal és asportal szeretnék foglalkozni más nem szeretném h érdekeljen...

Köszi a válaszokat!!!


2010. szept. 11. 07:53
 1/7 A kérdező kommentje:
Huh most ézem h mit hoztam össze.Csak reggel van:/.Ha vki nem ért vmit szívesen leírom normálisan is:) Még 1x bocsi...
2010. szept. 11. 07:58
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem nyugodtan legyél szerelmes ez normális ha a sportra és a tanulásra akarsz koncentrálni akkor mond meg neki hogy arra több időt szánsz de azért biztos neked is wan szabad időd olyankor lehetnél wele ha ő is akarja bár a leírtakból gondolom
2010. szept. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%
szerintem jöjjetek össze !hány éves vagy?hol laksz?
2010. szept. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
ne gondolj rá ilyen egyszerű éa akkor nem leszel szerelmes
2010. szept. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Bár ilyen egyszerű lenne:D

De nem tom megmondani neki h ne járjunk mivel nem tom h bejövök-e neki:DIGazából nem is érdekel csak qrvára teccik:D

F15 Csaj nemtom:D ő is a körül.

2010. szept. 11. 10:48
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha egy osztályba járunk és napi 8-9 órát vele kell lenem elég nehéz elkerülni/nem gondolni rá:)
2010. szept. 11. 10:50
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehetetlen elkerülni. Minél jobban próbálod elfelejteni, annál rosszabb lesz. Próbáljátok meg együtt.


Sok sikert!


20F

2010. szept. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!