Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi ilyen?

Figyelt kérdés
Mostanában több olyan férfi közeledett felém, aki kívülről szemlélve boldog kapcsolatban van. Ezek közül az egyikre mindig felnéztem, mert úgy tűnt, hogy annyira megbecsüli a feleségét meg egyáltalán a kapcsolatukat. Folyton írkálnak nekem ilyenek. Nem csak ilyen megkeseredett szerencsétlenek. A legelső barátom még a kapcsolatunk elején mindenkinél bepróbálkozott. Most azt mondta nekem valaki, hogy nincsenek monogám férfiak, maximum kényszerűségből. Van olyan, aki nem érez erre késztetést, még úgy sem, hogy már sok éve együtt van valakivel? Kezdem úgy érezni, hogy jobb, ha olyannal vagyok együtt, aki legalább felvállalja, hogy nem monogám, akkor nem fogok meglepődni.

2022. febr. 12. 00:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is udvarolt a főnököm sógora, aki akkor ünnepelte az ezüst(?)lakodalmát. :DD


De nem, na, nem mindegyik ilyen. Csak vannak gyökerek.

2022. febr. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

én felvállaltam, hogy nem vagyok monogám, olyan értelemben, hogy időnként szoktam másokról is fantáziálni, akármilyen jó egy párkapcsolat

de mindent meg fogok tenni, hogy amit csak lehet, együtt éljünk meg (de ha nem mindig sikerül, akkor se lesz mások felé sem flört, sem egyéb közeledés)

2022. febr. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24%

Én nem lehetek poligám, mert még a monogám se jön össze. 😀🤣


De mondjuk nem is baj, nem is akarok igazán párt, a szexet meg elrendezem magamnak egy héten párszor. 🤷‍♂️

2022. febr. 12. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden férfi ilyen, ha együtt vagyok valakivel nem hajszolok más nőket, nem írogatok nőknek olyan szándékkal. De ha látok egy szép nőt, akkor azt megnézem, de nem rohanok utána hogy hű, nagyon bejössz, nem lenne kedved egy gyors menethez? Van barátnőm, de csak egy menet aztán ennyi. Meg nem is fantáziálok másokról, persze volt olyan nekem, hogy nagyon rossz volt a kapcsolatom és felmerült a megcsalás gondolata egy pillanatban amikor egy csúnya vita után eldurrant az agyam, de az egy másodperc se volt. Inkább szakítottam és utána kezdtem más után "futni".
2022. febr. 12. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Jó, azért az normális, ha valaki vonzódik másokhoz is, persze. Bár most kapcsolatban vagyok, de sokszor van olyan, hogy tetszik valaki más mert érdekesnek tűnik, intelligens, vagy jól néz ki, de azért igazán mégsem érdekel. És nincs is kedvem másokkal ismerkedni, biztosan nem kezdenék el írogatni valakinek, vagy akármi hasonlót csinálni. Csak akkor érdekelne valaki más, ha a jelenlegi kapcsolatom már nem lenne fontos vagy érezném, hogy nincs értelme folytatni - de csak azért nem, mert szimplán nem elég az a személy, akivel együtt vagyok. Nem hiányzik ilyen értelemben a változatosság. Inkább egyre jobban kötődöm ahhoz, akivel együtt vagyok és ilyenkor egyszerűen nem tudnak mások érdekelni. Arra nincs kapacitásom, hogy egyszerre két embert szeressek (már romantikus értelemben), a szexkapcsolatok meg nem érdekelnek. Igaz, azt könnyebben el tudnám fogadni, hogy valaki általában velem akar lenni, de néha vannak érzelemmentes alkalmi kapcsolatai.


Csak azért szomorított ez el, mert az egyik férfi felesége, akit említettem a kérdésben, olyan érdekes nő, művelt, mindenről van véleménye amit érdekesen tud kifejteni, több diplomája van, sok minden érdekli, több nyelven beszél, van humorérzéke, empatikus, stb. És látni, hogy jól megvannak. Nem értem, miért akar ezek után a férje velem ismerkedni. Ráadásul külsőre még hasonlítunk is, ezért még azt sem mondanám, hogy csak a változatosság hiányzik neki.

2022. febr. 12. 03:10
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb megcsalás 10-12 év után történik. Ne áltasd magad. Egy rossz házasság nem tart eddig. Viszont aki ennyi ideje házas, az már bebiztosítva érzi magát annyira, hogy egy kettyintés miatt úgyse fognak válni. Nem mindegyik férfi ilyen. De sajnos ők a kisebbség. A többség simán félrelép, ha lehetősége adódik rá, és azt hiszi, hogy nem bukik le.
2022. febr. 12. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan h minden férfi
2022. febr. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!