Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbántottam rengetegszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántottam rengetegszer mégis velem akar lenni, miért?

Figyelt kérdés

A barátom makacsul ragaszkodik hozzám. Pedig én társként borzasztó nőszemély vagyok. Egyszerűen nem tudom elviselni h vki törödni szeretne velem, és hogy egyáltalán vki szerelemből szerethet. Így úgy vélem h ő is csak ámít engem és tuti hazudik. El akarom lökni, de nem enged el. Számtalanszor éjszakákat sírt miattam végig, hiányomtól szenvedett amikor 2 hónapig semmit nem tudott rólam.Sokszor bunkó voltam vele, megbántottam, belegázoltam a lelkébe.

Egyszerűen szabadulni akartam erőteljes bántó eszkzökkel, mert a szólid elköszönés nem ment.


Nem akar elengedni, meggyőződése hogy én szeretem őt csak nem vallom be és idővel nem fogok neki ellenállni...

S közben saját magát teszi tönkre. Nekem fáj h ennyire szenved, de nem látok más kiutat.

Mit tegyek? már 1 éve tart...



2016. szept. 28. 09:06
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Vannak ilyen hülyék. Az elso baratom is ez a kategoria. Honapokkal a szakitas utan is utanam kajtatott, es mikor megmondtam neki vilagosan, hogy vege, akkor meg felbukkant nalunk, mert o tudja, hogy en egyutt akarok lenni vele es csak fajdalmamban irtam ezt. A teljes kiirtas a megoldas. Anyukaja telefonszamatol kezdve az oven at, viberen, facen mindenhonnan le kell torolni es tiltani. Onnantol kezdve meg nem kell vele foglalkozni. Beteg az ilyen ember.
2016. szept. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
azt nem írtad, hogy nem szereted... mondtad már neki? Ha veled van a baj, akkor gondold végig, hogy tényleg van olyan dolog hogy valaki szeret
2016. szept. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én nem szeretem, senkit se szeretek, max kedvelek :D

Nem szeretem ha megérintenek. Otthon se ölelgettek sosem :D Kemény nevelést kaptam


Még testiseleg se vonzódok hozzá.


Nehéz őt kiírtani az életemből, mert mindig jön házhoz ha gond van...

2016. szept. 28. 09:57
 4/8 anonim ***** válasza:

Mond meg neki, hogy ő az életed legnagyobb szégyenfoltja és jó lenne, ha nem keresne többet, mert hányni tudnál már tőle!


(:

2016. szept. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Pff.. Ha annyira meg akarnál tőle szabadulni, akkor már réges rég megszabadultál volna tőle, minden más csak kifogás. Olyan nincs, hogy kellene a másik beleegyezése a szakításhoz. Szakítást kimondod, számát, egyéb elértehőségét letiltod, ha átjönne, nem engeded be.

Ja, de hogy ez nem megoldás, mert ogy jól jön a segítsége, amikor gond van, meg házhoz jön? Akkor tedd csak továbbra szét a lábad neki, aztán "szenvedj" tőle csendben. Szánalomtenger.

2016. szept. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Elvezd, h szeret. Nem kell szeretned, h elvezze a kapcsolatotokat. Legy udvarias es elfogado vele.


Tudat alatt ragaszkodsz hozza. Tarts onvizsgalatot es jarj terapiara. Maradj vele es tanulj magadrol. Oldd meg ezt a lecket az rletedben. Ha kirugod, ujra ilyen szituba krulsz, mindenkivel, amig meg nem oldod.

2016. szept. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

5

nem tárom neki szét a lábaim. A legnagyobb gyengém az h nem tudom elviselni, ha vki miattam szenved. Ő ezt tudja és feltűnően szenved.


6. köszönöm a válaszod. elgondolkozok rajta

2016. szept. 29. 11:31
 8/8 anonim ***** válasza:
"A legnagyobb gyengém az h nem tudom elviselni, ha vki miattam szenved. Ő ezt tudja és feltűnően szenved." - Kifogás, méghozzá nevetségesen ócska. Szerintem élvezed, ha tepernek utánad, mert ha annyira borzasztóan bántana, akkor elküldted volna, hiába mártírkodik.
2016. szept. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!