Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vele maradnátok?

Figyelt kérdés
Nemrég vettünk házat a férjemmel,és költöztünk be. Van 2 gyerekünk, 2 és 3evesek. Egy beszélgetés során azt mondta, hogy nem érdekli,hogyha szetmegyunk hogy hogy fogok élni, vagy miből tartom el a gyerekeket, vagy ki fogja őket nevelni, ha kilépek ezen az ajtón, soha többé nem látjuk őt,mert még fiatal,itt a háza,van autója, munkája, lesz új családja is. O irántam már csak szánalmat érez. Olyan kisregényt tartott arról, hogy milyen jó dolgom van mellette és inkább tegyem össze a kezem, hogy meg szoba áll velem, teljesen elbizonytalanodtam. Ti mit tennének? Menjek, vagy maradjak vele? Bocsi a hibákért,nagyon ideges vagyok, már össze van pakolva minden cuccunk, de nem tudom mi tévő legyek.
2022. febr. 12. 17:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/148 anonim ***** válasza:
76%
A gyakoris brigádtól kérsz tanácsot? 😏
2022. febr. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/148 A kérdező kommentje:
Csak érdekel mások mit gondolnak erről. Azért mennek leginkább,mert rosszul esik, H az se érdekli elunk-e vagy halunk, ha itt vagyunk legyünk, ha nem ,leszarja.... Nem csak engem, a gyerekeket is.
2022. febr. 12. 17:14
 3/148 anonim ***** válasza:
74%
Mond meg neki, hogy ha majd fizetni kell a gyerektartást, nem lesz sem ház, sem autó...
2022. febr. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/148 anonim ***** válasza:
91%

Kezdj új életet a gyerekekkel

Vissza se nézz

Ez egy érzéketlen paraszt

2022. febr. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/148 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Annyi minden jár a fejemben, meg gyes-en vagyok, vagyis O kapja a gyedet,gyest,csaladit is, mert a Gyedhez kérték hogy írjuk át a nevére. Egyenlőre csak anyukamhoz tudok menni, nem tudom miből fogom eltartani, segítenek nyilván, de nem kérhetek tőle mindent, hogy kell a gyerekeknek új ruha, lassan itt az ovi is, havonta a kisebbnek a pelus,stb.. Bölcsibe adni most így hirtelen év közben, meg munkát találni.. Nehéz lesz, de nem értem, ha ennyire nem erdekeljük, eddig minek volt velem/velünk?
2022. febr. 12. 17:20
 6/148 anonim ***** válasza:
92%

Gondolom fiatal vagy.

Én lépnék a Te helyedben (ha van hová menned) a magam és a gyeremekek jövőjének érdekében is.

Egy életed van, ne töltsd azzal, aki szánalmat érez irántad és ilyen érzéketlen.

Sokkal többet érdemelsz ennél!

2022. febr. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/148 anonim ***** válasza:
90%
Neked is itt a fél házad, az autó, miért mennél el?
2022. febr. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/148 NTBS ***** válasza:
100%
Szerintem is jelentsd be, hogy elválsz. Párod jövője nem úgy alakul, ahogy gondolja. Ha közösen vettétek a házat, akkor a fele a tiéd. A gyerektartást sem lehet megúszni. Ezt azért elmondhatod neki. Meg a legtöbb nő menekül a többgyerekes vált apáktól, ha komoly kapcsolatról van szó. Én gyerek nélkül váltam el, a nejem miatt, mégis volt, akinek a válás miatt nem kellettem. De ne hagyd, hogy így bánjon veled, mert később még rosszabb lesz.
2022. febr. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/148 A kérdező kommentje:
Az autót a házasságunk előtt vette, már együtt voltunk akkor rég volt gyerek is, de még nem voltunk házasok. A ház fele az én nevemen van, CSOK+hitel+Önerőből lett, a gyerekeken kívül semmit nem adtam bele így hogy nem dolgoztam,ezért nem érezném fairnek. Igen, még huszonévesek vagyunk mindketten. Azt is sokszor hallgatom hogy sosem fogok találni senkit , mert 2gyerekkel mindenki csak arra fog használni, neki meg király, mert ha lépünk, O tud csajozni, mert velem lesznek a gyerekek.
2022. febr. 12. 17:23
 10/148 anonim ***** válasza:
91%

Hát nem kell vele maradni, az tuti.

Nem értem, miért ő kapja a gyest, meg a családit? Nyiss egy számlát, és intézd, hogy te kapd.

Indítsd a válást, kérd a gyerektartást, kié a ház? Közösen vettétek?

Egyelőre költözz a szülőkhöz, keress egy jó ügyvédet.

2022. febr. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!