Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Támogatnád párodat egy új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Támogatnád párodat egy új szakma megszerzésében, ha ez kis spórolással járna részedről?

Figyelt kérdés
Sajnos nem halasztható, mert utolsó becsatlakozás egy már futó tanfolyamba,a következő már nem okj és más rendszer szerint lenne. De ez a magyarázat nem is ide tartozik konkrétan.Pár hónapig emiatt kicsit spórolni kellene. Nem éhezés vagy hasonló csak jobban meg kellene nézni mire mennyit.
2022. febr. 14. 09:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Hosszútávon úgyis mindketten profitálunk vele, miért ne érne meg az én részemről is plusz áldozatot?
2022. febr. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Siman
2022. febr. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Igen, mindenképpen.
2022. febr. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
67%
Megtettem kb 7 éve, azóta is ugyanaz a munkája, az "új" szakmájában valószínűleg soha nem fog dolgozni
2022. febr. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
4 Sajnos nem könnyű állást találni, de ahány szakma,annyi ember! Ha később kell, ott lesz akkoris. Nekem volt amiben 19 éves korom óta nem dolgoztam, de kitudja, ha jönne lehetőség akkor miért ne?
2022. febr. 14. 10:23
 6/18 anonim ***** válasza:
Természetesen.
2022. febr. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

#4 vagyok

Nem az a baj, hogy ne lenne munka, hanem nem érné meg a mostani helyét ott hagynia, mert hiába lenne kényelmesebb de fele annyit sem keresne, mint most

2022. febr. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
49%
De miért? Ha én most szingliként elkezdenék okj-zni (vagy mi a neve már), akkor sem kéne spórolnom, ha párom lenne, miért kéne?
2022. febr. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Persze, nálunk kölcsönösen megy a támogatás ilyen téren, amint sikerült elhelyezkednem én addig el is tartom a barátomat, amíg ő befejezi majd a tanulmányait.
2022. febr. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

7 Mondjuk ez nálam nem játszik, hogy nem érné meg, épp azért szeretném többet között mert szeretnék jobban keresni ezáltal.


8 Nem releváns mi lenne ha szingli lennék, az utolsó szögig mindenünk közös.

2022. febr. 14. 11:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!