Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Támogatnád párodat egy új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Támogatnád párodat egy új szakma megszerzésében, ha ez kis spórolással járna részedről?

Figyelt kérdés
Sajnos nem halasztható, mert utolsó becsatlakozás egy már futó tanfolyamba,a következő már nem okj és más rendszer szerint lenne. De ez a magyarázat nem is ide tartozik konkrétan.Pár hónapig emiatt kicsit spórolni kellene. Nem éhezés vagy hasonló csak jobban meg kellene nézni mire mennyit.
2022. febr. 14. 09:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Értem, hogy nem releváns, de fura nekem, ha több ember van, miért nem több a pénz.
2022. febr. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
nem, az ő dolga a főzés és a takarítás, nem kell másik szakma
2022. febr. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

11 Ha több az ember a költség is több jòval.


12 Nàlunk nem ez a helyzet, nem hàztartàsbeli vagyok.

2022. febr. 14. 11:29
 14/18 anonim ***** válasza:
81%
#12: Csak ideböfögött valamit ez a "rendes jófiú" lúzer.
2022. febr. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
48%
Persze, sőt még örülnék is neki, de sajnos nem akar tanulni egyenlőre, pedig van, amiben kifejezetten ügyes, azt tovább tudná fejleszteni.
2022. febr. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Persze,a lényeg hogy boldog legyen. És igen, ez előrelépés is.

Én most határoztam el hogy autószerelő leszek és a párom mellettem áll, támogat, tegnap segített kicserélni a hátsó lámpát is :D

2022. febr. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Jobban mondva nem most, már jó egy éve kóstolgatom az ötletet,de most határoztam el magam pár hete és tegnap kezdtem a gyakorlati képzést:P
2022. febr. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Simán, igen.
2022. febr. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!