Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mázsás súly nekem ez már?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mázsás súly nekem ez már?

Figyelt kérdés

Azt megértem hogy nyilván hogy milyen az egészsége vkinek az genetika is és nem tehet róla.


De nálunk mostmár kezd sok lenni.

Semmi másról nem szólnak a napjaink mint vagy orvost keresünk, vagy vizsgálata vagy épp gyógyulgat de panaszkodik h ez fáj az fáj..


Támogatom meg ápolgatom de kezd dok lenni..

Folyamatosan vmibe " beleesik" hol az ízületi, hol a háta, utána a fule és a torka, aztán a nyirok csomói aztán jött az inzulin problémája..szóval kezd fárasztó lenni h én vsgy a gondjaim ebben sehol se vagyok


2022. febr. 16. 09:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
31%
Ezért nem szabad bízni senkiben, a bajban lelépnek, mint te.
2022. febr. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
57%

De bunkòvvagy mit gondolsz direkt lesz valaki beteg???

Neki jò dolog fàjdalmakkal élni?

2022. febr. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
49%
Attól függ. Ha férfiként írtad ki a kérdést, akkor elszidnak, hogy milyen gonosz vagy. Ha nőként, akkor meg igazad van, hát nehogymá' ne legyen egy nőnek igaza! :D
2022. febr. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%

Nekem van egy ilyen ismim. Megmondom őszintén nekem csak barát, de tényleg sok. Nem is lenne a betegségeivel gond, de mániákusan ragaszkodik hozzájuk. Ízület, gyomorfájdalom, hátfájás stb..

Mikor rákérdezek hogy izületre mit szedsz? Semmit, mert nem hiszek a vitaminokban. Mondom gyomorra valami diéta? Kellene de nem gondolom én se komolyan hogy lemond xy kajákról. Felvették egy munkahelyre, még ő panaszkodik hogy mit képzelnek ő nem fog 5 kg nál nehezebbet megemelni. Mondom akkor minek vállaltad, ja hát kell a pénz. Az új munkahelyén 2 hónapja van ebből már másfél táppénzen. Egy torokgyulladásból 2 hét alatt nem jön ki nem tud dolgozni, de mindennap elmegy csavarogni. Én azt vettem észre mániákusan ragaszkodik a betegségekhez, hogy sajnálják. Közben meg igazából teljes életet élhetne, ha nem erre összpontosítana.

2022. febr. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem itt a probléma az utolsó sorban van: "én vsgy a gondjaim ebben sehol se vagyok". Ha egy kapcsolat mindig csak az egyik félről és annak gondjairól szól, az egyoldalú, márpedig egy jólműködő kapcsolatban alap, hogy mindkét féllel törődnek, mindkét fél gondjait figyelembe veszik és KÖZÖSEN keresnek megoldást, stb. Én nem maradnék ilyen emberrel és nem azért, mert mindig beteg, sajnos vannak, akik fogékonyak minden sz*rra, hanem azért, mert ahogy írod, minden csak róla szól. :/ Ez így nem szeretetre épülő kapcsolat...
2022. febr. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
63%
Milyen érdemi lépéseket tesztek a megoldás érdekében?
2022. febr. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
26%
Igen, neked ez mázsás súly. Pedig nem is te cipeled a fájdalmakat hanem ő. Elég lehangoló társ lehetsz ha ennyitől kidőlsz.
2022. febr. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
64%
Ne rinyáljatok. Nektek +10 kiló is elég, hogy lelépjetek a nő mellől. Az bezzeg rendben van.
2022. febr. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
19%
#8 kicsit félreolvastad, nem az ember 100+ kiló hanem a teher..
2022. febr. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Folyamatosan járjuk az orvosokat hol ezért hol azért. Van akihez rendszeresen jarunk kontroll miatt.


Minden nap vlmi miatt hív hogy ez vagy az a baj.. de amikor mondod hogy kicsit mozogjon még ha nehéz is vegyen egy kis erőt, mert a doki is mondta ki se dugja az orrát..most is már 5hete nem dolgozik..


Veszek gyümölcsöt intézem a dolgait stb..

Igen, hol vagyok én ebben..nem tudok rá támaszkodni tarskent aki nekem is segít..mert ennyi gondra hova mondjam még az enyèmeket is..

2022. febr. 16. 11:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!