Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet ekkora súly különbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet ekkora súly különbséggel hosszú párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon el vágyok hízva. 34 éves vagyok de sok betegségem van már, 134 kg vagyok.

Lett egy aranyos csinos vékony 60 kg körüli új barátnőm (igen engem szeretett meg, mert nincs pénzem és igen vannak még ilyen nők)

Egyenlőre szeret kitart mellettem, igaz 3 hónapja vagyunk együtt.

A szex megvolt hát úgy ahogy működött, igaz sajnos eddig csak egy póz működött, úgy hogy ő volt rajtam.

Tudom fogyni kéne illetve sportolnom de félek ehez gyenge leszek, Zsófit meg nem akarom elveszíteni


2019. ápr. 25. 13:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Sportoljatok együtt, főzzetek együtt egészséges ételeket.

Gondolom a nagy súlyfelesleged miatt lettek egészségügyi problémáid. Ezt mondom mindig mindenkinek, hogy a túlsúlynak meg lesz az ára!


Ha sokáig szeretnél élni, akkor mindenképpen, kb 50 kg-t le kéne adnod! Bár jó lenne tudni, hogy milyen magas vagy, mert az is sokat számít.


Ha ő így elfogad, működhet, viszont, ha élni akarsz, akkor fogyj le.

2019. ápr. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
Működhet!
2019. ápr. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is nagyon túlsúlyos volt, de a kedvemért (nem én kértem rá) nekiállt a szigorú diétának, és napi edésnek. Nagyon szépen látszik az eredmény, büszke is vagyok rá :)
2019. ápr. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%

Hát talàn,de figyelj kèrdező mivel csinos,kedves a pàrod nyilvàn igazi nőies nő,a sok ,,piackèpes fèrfi" tuti megkörnyèkezi,ès ha nem fejlődsz tehàt stagnàlsz az èletben akkor el fog hagyni pàr hònap esetleg èven belül.

Nem bàntàs de kapd magad össze ha meg akarod tartani.

2019. ápr. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
Egy ideig biztosan kérdező. De azt az egy pózt nagyon gyorsan megfogja unni a leányzó.
2019. ápr. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Basszus kérdező...

Én nálad is nagyobb darab vagyok (igaz, magas is), volt már dolgom nagyon duci és nagyon vékony nőkkel is, de soha nem okozott problémát a vékony nővel SEMMILYEN póz. Más szóval az alkatom semmiben nem akadályozott meg. Nálad ez akkor hogy lehetséges?

2019. ápr. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Isten vagy! Ez igazi Mester.


Gratulalok, es kivanom, hogy sokaig legyen melletted Zsofi!


35f szuz, 184cm/95kg

2019. ápr. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
6. Nem tudom valahogy túl nagy vagyok, a kutya póz még úgy ahogy ment
2019. ápr. 25. 14:42
 9/12 anonim ***** válasza:
61%
Nekem a misszionárius (több módon, normál, vállra, stb), a kutya, a lovagló (minden variációja), stb, minden ment, ezért nem értem. Persze ha misszionáriusban túl elgyengült vagy, hogy megtartsd magad, az gáz. Esetleg [a méret] kicsi? Mert így még megérteném. Na mindegy. Ha a párod magadért szeret, akkor ne aggódj folyton, elfogadott így és panaszra sem lehet oka, hiszen nem utólag változtál meg. Csak ne fojtsd meg a saját kapcsolatodat azzal, hogy nem fogadod el magad és állandóan kevésnek érzed magad. A szexre viszont tessék rágyúrni, mert az inkább lehet szakítóok! Ne adj alapot a sztereotípiának, hogy kövér pasival csak korlátozottan lehet! :D
2019. ápr. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Amúgy 176 cm vagyok
2019. ápr. 25. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!