Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek aggódjak?

Figyelt kérdés
A párom az utóbbi 1 hétben nagyon furcsa lett. Nem értem az okát, úgy érzem, hogy távolságtartóvá vált minden ok nélkül. Soha nem csinált még ilyet, de elköszönésnél amikor elment itthonról még csak puszit sem akart adni, ugyan ez lefekvéskor. Oka nem hinném, hogy lenne, nem tettem semmit ellene. Kérdeztem, hogy mi a baja, azt mondta csak fáradt. Persze, fáradt, dolgozik, de ezelőtt is ugyan ez volt, mégis hulla fáradtan húzott magához, azt mondta neki az a nyugtató pihenés ha rajta fekszem. Teljesen érthetetlenül állok ez előtt. Egyik pillanatról a másikra vált ilyenné. Szerintetek ha adok neki időt jobb lesz a helyzet?
2022. febr. 16. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Nő van a dologban.
2022. febr. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Nem biztos, hogy egy nő van a dologban, bár az is egy lehetőség. Én valószínűbbnek tartok inkább egy depressziós periódust, amely a közhiedelemmel ellentétben ilyen hirtelen és ok nélkül is előjöhet. (Velem is előfordult már.)


Azt javaslom, hogy ha meg tudjátok engedni magatoknak anyagilag, hogy hívd el egy hosszú hétvégés pihenésre egy panzióba. A megszokottságból való kizökkenés sokszor segít.

2022. febr. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mulnak az érzései. Elszállt a rozsaszin köd.
2022. febr. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus ferfi reakcio. En is mindig faradt voltam, amikor a felesegem megoldatlan ugyeivel problemam volt. A ferfiak nem panaszkodnak, probaljak a problemakat megoldani es amikor sehogy se vezet eredmenyre, kimerulnek es a hatterbe huzodnak. Vagy tul sok problemat terhelsz ra, vagy az o elete hemzseg a megoldatlan problemaktol. Nem parkapcsolati jellegu, de gondold at, hogy miket javasolt korabban. En el is valtam, nem birtam az eletkeptelenseget.
2022. febr. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!