Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ez,s miért?

Figyelt kérdés

Ha azt látom barátnőmön hogy munka után nem az az első hogy órákig mobilozik, hanem mondjuk pakol vagy rendet tesz vagy többet dolgozik akkor olyan mintha jobban,erősebben szeretném őt.


Ha az ellenkezőjét látom akkor olyan mintha távolodnék érzelmileg tőle.



Én munka után hazaérve teszek veszek itthon..vagy amit lehet plusz munkát elvállalok. Nem várva otthon a dolgokkal h jól van az úgy..


2022. febr. 16. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
"Én munka után hazaérve teszek veszek itthon" Mit hazudozol? Az, hogy anyádéknak besegítesz a boltjukban tök ingyen nem minősül munkának.
2022. febr. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Fordulj pszichológushoz. Ez nem normális, hogy neked ezen múlik a szeretet.
2022. febr. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%
Azt hittem már megszabadult tőled ez az oldal....
2022. febr. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de ez nagyon beteg...
2022. febr. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!