Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nöknek miért fontos, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nöknek miért fontos, hogy a párjuk vonzónak is tartsa öket? Nem elég ha szeret?

Figyelt kérdés

Elég egyértelmü szerintem miért a szexuális vonzalomban méris sok nö a "szerelmet"?

Én férfiként nem várom el, hogy most engem valami alfahímnek tartsanak attól hogy együtt vagyunk, akkor miért van baj abból ha nemvagyok mindig elájulva a szexuális vonzerejétöl?



2022. febr. 16. 22:21
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
92%

Aszexuális vagy? Mert úgy alapvetően senki nem tud senkit társaként szeretni, ha szexuálisan nem vonzódik hozzá.

Azt barátságnak hívják.

2022. febr. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
90%

Tényleg léteznek ilyen emberek?

Nem, nem elég ha szeret de nem kíván!!

2022. febr. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 A kérdező kommentje:
1! Nem vagyok, csak nem értem a nöket.
2022. febr. 16. 22:24
 4/56 A kérdező kommentje:
2! Miért?
2022. febr. 16. 22:25
 5/56 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem tart vonzónak, nem fog kívánni szexuálisan sem. A szex pedig fontos egy párkapcsolatban.
2022. febr. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem tartana vonzónak a párom, nem lenne szexuális életünk, ami nekem (és neki) igénye, ez a legalapvetőbb ok. Valamint szeretem, hogy vonzónak tart, amikor látom, hogy engem néz és egyértelműen tetszik neki, amit lát.
2022. febr. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 A kérdező kommentje:
5! Miért te csak olyannal szexelsz akit kívánsz?
2022. febr. 16. 22:32
 8/56 anonim ***** válasza:
95%
#7 pontosan. Mint minden normális ember. Én az eddigi párjaimat vonzónak tartottam és kívántam. Olyan emberrel pedig nem fekszem le akit nem kívánok.
2022. febr. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
85%
Akihez nem vonzódsz, nagyon nehéz lefeküdni. Normális párkapcsolathoz hozzá tartozik a szexualitás. Asszexuális nők nem igénylik a szexuális vonzódást, náluk sikered lehet!
2022. febr. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 A kérdező kommentje:
8! Vicces! Én azzal szexelek aki kéri ezért se értem mit pattog a barátnöm is mikor mondom hogy szerintem nem vonzó. Mondtam is hogy eddig se kívántam most nem értem mi változik. Erre azt mondha hogy eddig nem tudta, és?
2022. febr. 16. 22:37
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!