Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Számodra fontos, hogy vonzódj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számodra fontos, hogy vonzódj ahhoz, akivel összejössz? Ha valakit nem tartasz vonzónak, hogyan adod tudtára, ha próbálkozik?

Figyelt kérdés
2018. nov. 1. 11:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Eleg alap dolog, hogy vonzodj ahhoz, akivel osszejossz 😀

Ez a felnott rovat. Szepen megmondod neki, hogy nem akarsz vele randizni.

2018. nov. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez mégis milyen kérdés? Vonzalom nélkül hogy lehetne kapcsolat?
2018. nov. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom, hogy ez fontos, de van, aki ezen megsértődik, hogy ez felszínesség.
2018. nov. 1. 11:53
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

Hát én biztos nem tudnék összejönni olyan emberrel akihez nem vonzódom. Az milyen már?


N

2018. nov. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
#3: Nem elég, hogy nem vonzódsz hozzá, de még agyhalott is :D
2018. nov. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja, ha meg azzal próbálnak manipulálni, hogy felszínes vagy, akkor mosolyogva válaszold, hogy igen, az vagyok, tudok róla, és?
2018. nov. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mindegy mi miatt, de találjak valami vonzót benne. Hogy ez a mosolya/mosolygödröcskéi, hangszíne, gesztusai, szemei, mozdulatai, járása stb. az mindegy. Persze fontos, hogy szerelmes is legyek a nőbe, akkor jövök csak össze vele. Értelemszerűen, ha ő is az belém...

Azt hiszem, igen fontos a nő viselkedése is, az egész személyisége. Volt már, hogy emiatt szerettem bele valakibe, mert küllemre annyira nem is jött be.


Ha nem tartom vonzónak és próbálkozik, akkor megmondom neki, hogy részemről ez haverság, barátság.

2018. nov. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Alap. Ha nem vonzódsz szexuálisan a másikhoz, az nem szerelem. Ez nem felszinesség, sem akkor, amikor nő, sem akkor, amikor férfi nem vonzódik a számára nem vonzó személyhez. Főleg, ha valami olyan indok miatt nem vonzódunk a másikhoz, amin ő tudna változtatni vagy eleve nem is lenne jelen az életében, ha adna magára eléggé.
2018. nov. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Elmondod neki, hogy az összes pozitív tulajdonsága ellenére, nem ő a nőideálod.

Teljes egészében semmi vonzót nem találsz benne, vagy van egy olyan tulajdonsága, ami nem vonzó?

2018. nov. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a kerdezo a no.
2018. nov. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!