Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmnek hiányzik az exe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek hiányzik az exe?

Figyelt kérdés

Több mint 1 éve vagyunk együtt, tök jól megvagyunk, mindent megbeszélünk, havonta 1x ha van valami probléma akkor megbeszéljük,nem is emlékszünk h min vitatkoztunk csak nevetünk rajta. Nos, a probléma az h kitalálta régebben h ráír az exére, mert sajnálta a történteket h szakított vele és hagyta a padlón az exét. Ezt megvitattuk és végül nem írta meg. Az történt úgyanis, h az exe elkezdett rámozdulni barátnőmre. Mindig bámulta az órákon(osztálytársak lettek), és küldözgettet random dolgokat instán meg írtak párszor mert az exe írt neki meg minden. Jelenlegi helyzet az az h már normálisan egymáshoz szólnak időnként pár pillanatra és ennyi. Azt mondta bnőm h imád és h nem hagy el az exe miatt sem mert egy jobb ember vagyok és nem érdemlem meg h elhagyjon. Persze én meg féltékeny vagyok mert már tiktokon is olyan videókat csinál amelyken elmeséli h milyen ideges az exére jelenleg meg hasonlók.

Sőt. Ő a videóban: mások: milyen gáz h exel beszél

Ő: kit érdekel?

Szerintetek? Hogyan beszéljem ezt meg vele?


2022. febr. 16. 23:48
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
+Bármikor amikor azt mondom neki h én jobban imádom akkor mondja h nem mert ő jobban imád engem mint én őt. Ki érti ezt?
2022. febr. 16. 23:51
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

"nem hagy el az exe miatt sem mert egy jobb ember vagyok és nem érdemlem meg h elhagyjon"


Igen, itt szoktak kezdődni a problémák, amikor elhangzanak ezek a sorok. :D

2022. febr. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
71%

hányok ettől az új generációtól


most már megértem az öregeket, hogy miért utáltak

2022. febr. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Unatkozik melletted tesa, félre fog kurni
2022. febr. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
86%

3:


Mert az idősebb generáció b-szta megnevelni őket mondjuk és azért, hogy csendben maradjon a gyerek, a kezükbe nyomták az okostelefont, hogy "játsszál kicsim, ameddig anya döglik a tévé előtt"?

2022. febr. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
96%

5. nem, hanem csak:


"Every generation imagines itself to be more intelligent than the one that went before it, and wiser than the one that comes after it."

2022. febr. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
50%

"Unatkozik melletted tesa, félre fog kurni"


Már félrekúrt.

2022. febr. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt mondom, hogy ez így nem okés. Ha lezárta a kapcsolatot, akkor zárja le. Ha állítólag idegesíti, akkor ne hagyjon rá teret. Mondjuk, én nem írnék ilyesmit sehova, mert ez nem tartozik szerintem a nyilvánosságra.

Bár szerintem ezt neked szánta, és ő él úgy, ahogy akar.


Esetleg mondhatod neki, hogy a kisértést csökkentheti, ha letiltja, stb. de hát a letiltást is bármikor feloldhatja a letiltást, az meg a bizalom és így a normális kapcsolat vége, hogy ellenőrizgeted, hogy tényleg...


Én megmondanám neki, hogy ez a dolog bizony egészségtelen, és hogy lassan ideje lenne végleg döntenie.


Tudod, vannak, akiknek nem a rendes emberek felé vonzódnak, hanem a rosszfiúk felé.

2022. febr. 17. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

...persze aztán panaszkodnak, hogy tízszer is rászedik őket, de akkor is.

Kikaparhatod a szarból, akkor sem érez hálánál többet. nincs vonzalom, mert a szart kívánja.

Szóval vannak ilyen önsorsrontók, ez van. Akik segíteni akarnak nekik, csak lehúzzák. És tisztelni se tudják igazán, mert valahol baleknak is tartják őket. Lehet, hogy nem tudatos, stb. de ez van.

2022. febr. 17. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez a FELNŐTT párkapcsolatok kategória. Tudod?
2022. febr. 17. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!