Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem mertem kimondani a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem mertem kimondani a barátnőmnek,hogy nem működik és hagyjuk egymást békén.Nem tudja mi történt velem,miért tűntem el.De most is szoktam rá gondolni,hiányzik,csak magam sem tudom,mit szeretnék,hogy működhetne e köztünk újra.Gáz lenne,ha írnék neki?

Figyelt kérdés
2021. aug. 7. 11:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát, minél előbb kellene. Mennyi ideje tartod bizonytalanságban?
2021. aug. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát .... Egy hónapja...:(
2021. aug. 7. 11:28
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Írjál neki. Akkor is, ha vele akarsz lenni, akkor is, ha nem. Csak hozz egyértelmű döntést és állj bele. Ettől függetlenül az ő kezében van a döntés, érthető lenne, ha elküldene a picsába.
2021. aug. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha az én életemből tűnnél el 1 hónapra, akkor tuti befejezettnek tekinteném, és kalap kabát
2021. aug. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ennyi idő után már lassan pofàm sincs hozzá, azt tudom,hogy fontos nekem,hiányzik, érzéseim vannak iránta,csak mikor otthagytam,illetve megszakítottam vele a kapcsolatot,akkor bizonytalan voltam,hogy működhetne- e köztünk és még most is,mert eléggé eltérőek vagyunk. Ettől függetlenül, nagyon hiányzik.
2021. aug. 7. 11:35
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak ezt nem így kell kezelni.
2021. aug. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Tudom...előtte mondta, hogy neki mely érzései vannak irántam....
2021. aug. 7. 12:14
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Írjál neki. De ne azért, hogy te mennyire oda vagy érte. Hanem csak mert még tartozol neki egy magyarázattal. A lezáratlan dolgok a legszörnyűbbek. Hiába tudja, szegény vette észre, hogy vége, a kérdések még ott vannak benne. És valami borzasztóak azok a "miért"ek.
2021. aug. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A gerincet tartalmazza még vki?
2021. aug. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Többek között ezért sincs pofám elé kerülni.
2021. aug. 7. 12:56
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!