Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hiányzik még a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hiányzik még a barátnőmnek az exe? (többi lent)

Figyelt kérdés
Jelenlegi barátnőmmel több éve együtt vagyunk, mégis van egy exe aki néhanapján szóba kerül, még egy két romantikus pillanatban is, ilyenkor úgy hozza fel hogy mekkora szemét az exe stb miközben már legalább 6 éve annak hogy jártak...nagyon bosszantó és elkeserírő tud lenni ez egy blogján meg láttam mielőtt még összejöttünk hogy sokáig nem tudta magát túltenni rajta..:( szerintetek mit tegyek ilyen helyzetben?

2017. aug. 9. 21:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
6 év után nagyon nem egészséges még, mindig az exről beszélgetni, főleg nem romantikus pillanatokban. Ez kb. az a szint bocs, ha őszinte vagyok, de ez az a szint, ha kapna egy felkérést keringőre tőle, téged abban a pillanatban dobna.
2017. aug. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mit tehetsz?

Őszintén és nyíltan beszélsz vele, elmondod az érzéseidet neki ezzel kapcsolatban, a felmerülő problémákat együtt megoldjátok.

2017. aug. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat és az őszinteségeteket!Érdekes hogy haraggal beszél az exéről és szidja de ezek szerint mégiscsak követi hogy mi történik vele...
2017. aug. 9. 21:15
 4/11 anonim ***** válasza:
31%
Pont azért nem tette túl még magát, mert haraggal beszél róla. Én lapátra tennék egy ilyen barátnőt.
2017. aug. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Fogadd el, hogy egy meghatározó ember az életében az exe. Hagyd, hadd mondja el, amit akar. Nem hiszem, hogy hiányozna a barátnődnek az ex. Inkább feldolgozatlan sérelmeket hurcol magával.
2017. aug. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen ez is igaz, csak ez számomra olyan érzés hogy én soha nem leszek meghatározó ember az életében és nem leszek rá olyan hatással mint az exe volt semmilyen téren, és kinek ne sértené az önérzetét ez?
2017. aug. 9. 21:44
 7/11 anonim ***** válasza:

Ahogy az 5-ös írja. Mivel ez is a párod része, érdemes megismerni, és tudsz neki segíteni feldolgozni.


Megértem, hogy van benned egy kis önbizalomhiány és attól félsz, hogy te nem leszel sosem ilyen fontos. De pont ezért még jobb lenne megismerni ezt az exes sztorit. Megértenéd, hogy mi volt a porbléma, tudnál segíteni a barátnődnek és tanulhatnál az ő hibáikból is. És ami még fontosabb, rájönnél, hogy semmi rendkívüli nem volt az ex körül sem, ezért nem misztifikálnád tovább úgy, mint most. Meg fogod látni, hogy egyszerű emberi kapcsolat volt egyszerű emberi hibákkal, ami hibákat te most már el fogsz kerülni.

2017. aug. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kicsit beteg ötlet, de hatásos lehet. Ha annyira haragszik a barátnőd az exére, töltse ki rajta a dühét! Szimbolikusan kínozza meg, majd végezze ki. Utána pedig temesse el. Ha van fotója a srácról, akkor lehet azt használni. Vagy akár vudubabát is készíthettek. MINDEN ér. A sima lefejezéstől az elégetésen át a karóba húzásig mindent szabad. Ha már "meghalt" temessétek el a maradványokat. Lehet simán a földbe temetni, de ha van patak vagy folyó a közelben, abba is beleszórhatjátok. Ezzel az elengedés is megtörtènik. Fontos, hogy ezután semmilyen formában ne tartsa a kapcsolatot az exszel. Halottakkal nem társalgunk. :)
2017. aug. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is beszélek néha az exről, szintén 6 év után, mert akkora szemétláda... és most is gyakorolja, mert van közös gyerekünk.

A párom exe (4 év) is szóba kerül néha (szintén szemét, vagy inkább elmebeteg, agresszív s_fej), ha valami hasonló helyzete látunk -szóval a téma maga nem gáz.


Az viszont igen, hogy benne érzelmek vannak egy szemétláda iránt.

Esetleg segíthetsz feldolgozni, ahogy ma divat mondani, átbeszélni a sérelmeit - ennyi idő után ezek képesek betokosodni, és élete végéig maradnak.

Mennyi ideig volt azzal fickóval? Bár ha húsz év volna, akkor sem egészen OK a dolog.

2017. aug. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mindössze pár hónapig volt a sráccal és azóta ezen megy a téma...nem gondolnám hogy egy párkapcsolatban egészséges dolog pont a szerelmünknek ilyenekről témázgatni, én se beszélek vele erről már csak tapintatosságból sem hogy milyen köcsögök voltak az exeim..
2017. aug. 10. 10:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!