Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normlis ez ilyen?

Figyelt kérdés

Lehet nem a legjobbkor irok,mert nagyon ideges vagyok a baratomra..egyszeruen olyan onzo,alacsony onertekelesu es mindig midnenben o akar nyerni,a sajat hulyseget hajtja es nem latja be,hogy a masik realisabban latja a dolgokat. Szinte elvezkedik azon,hogy kotekszik a masikkal. Mostanaban vettem azt is eszre,hogy a csaladja koreben is nagyon egy idegzsaba, folyton negativan beszel mindenrol,folyamat panaszkodik holott amugy nagyon is jo lett az eletkorumenye.Oda nem illo dolgokat mond masoknak. Egyszeruen nem tud tarsasgban viselkedni.

Azt erzem elegem van belole,amikro azt mondja szeretlek aztan ra ket perce mar minden erejevel megprobalja rameroszakolni a fals kepzeteit es ragaszkodik hozza. Kb erezteti,hogy amit en gondolok az nem koser. Egy eleten at ilyen embert tarsnak?Akivel nem lehet beszlgetni se?De meg az erzlmi alapokat sem tudja rendesen biztositani? Melle lottem nagyon…. Mindegy jo volt kipanaszkodni magam..ez mar eldolt..


2022. febr. 17. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondanal peldat arra , hogy miket beszel? Igy nehez valaszolni !
2022. febr. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát simán lehet , hogy mentálisan beteg
2022. febr. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Csaladban mindig politika,covid,alcsonyber a tema. A bere is nagyon jo lett,de elottuk martirkodik es szidja a kormanyt. A covidot is szidja,holott tudja hogy az egesz csaldja fel a betegsegtol,nekik a kormanynnal aimcs kulonosebb bajuk szoval folyton ingerli oket.Es eleg bunko stilusban adja elo pont mint velem.tehat masok ervelnek valami mellett o pedig egyaltan nem fogadja be es odaszurkal,vehemnsen vedi az igazat. Mar nem is szeretek amugy vele eljarni a csaladjoz mert csak errol fog ugyis beszelni,csak ide terelodik a tema es mindenki idegbeteg lesz a vegere kb.

De neha be is szologat ,altala viccesnek itelt dolgokat masoknak ,ezt velem is csinalja.Ilyen csipkelodo ,degradalo viccek amiket cuki kontosbe bugyolal. Es nem is erti miert akad ki rajta mindenki,o csak vicces akart lenni,szerinte az.

Velem meg szinten,ha ketten vagyunk is barmilyen nezeten van egyszeruen minden erejevel ragaszkodik es csakis azt fogadja el es csakis ugy van minden ahogy o gondolja.

2022. febr. 17. 13:36
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a problémát nehezen lehet feloldani, talán a választás után rendeződik a helyzet, de ha máshogy látjátok a világot össze sem lett volna szabad jönnötök.

A barátod nem biztos hogy bármiben hibás, a Fidesz hergeli az embereket, egy csomó társadalmi és gazdasági csoportba nyíltan beleszáll a pandémiára és másra hivatkozva, sok a válás is emiatt.

Ha meg van róla győződve hogy igaz amit gondol akkor nem fogod megváltoztatni, én sem hagynám, akkor el kell búcsúzni békességben és keresni egy hasonló gondolkodású partnert. Hozzáteszem, soha nem kezdenék jobboldali gondolkodású emberrel, mert olyan távoli az észjárásunk hogy nem tudunk hol találkozni.

2022. febr. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4, mi nem ebben nem ertunk egyet. Itt arrol van szo,hogy ez a tema mindig nala. Es szerintem masra kellene az energiakat forditani,nem arra hogy olyan dolgokrol beszelunk amin valtoztatni keptelen o is en is. Es butasag reszerol,hogy tudja a csaladja viszont telejsen mashogy gondolkodik megis felhozza..


Amugy a nezeteket nem a politikara,covidra ertettem.Mas temakban van arrol szo ,hogy ram akarja eroltetni a gondolatait vagyis ,hogy en vagyok az idiota hogy mashogy latom.En meg olyan vagyok,hogy velemenyt csak alapos utanajarassal alkotok igy nagyon zavaro tud lenni,hogy hajtja a hulyseget amit csak ugy gondol en meg eloallok valamivel amit hetek ota vizsgalok es en vagyok a hulye es ki vagyok en,csakis o tudja jobban..de a stilus a baj nem is az,hogy nem fogadja el. A stilus..

2022. febr. 17. 13:48
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem érzi jól magát.. 100% nem boldog.. ti meg vmi hatalmi harcban álltok pluszban.. vonulj ki kicsit a képből.. nézd meg magad, magatokat kívülről..
2022. febr. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4 vagyok

ha korábban nem volt ennyire domináns személyiség és te meg nem voltál teljesen SUB, akkor valami oka van annak hogy a személyisége így változott. A politika sajnos hergeli az embereket, az egyik szomszéd srác ki van akadva, hogy egy 19 éves srácot tanít be a cégnél aki önálló munkavégzésre alkalmatlan de többet keres nála. ennyi, hül..e fidesz hozott egy rendeletet de bele sem gondol milyen feszültséget indikál vele 2 ember között.

ha olyan környezetben dolgozik ahol a barátai hasonló nézeteket vallanak mint ő, akkor valószínűleg erről beszélnek napközben is, vagyis még jobban bepörög attól ami idegesíti, tegyük hozzá van mitől.

A helyedben próbálnék minél nyugodtabb és megértő lenni, ha olyat mond a párod amivel nem értesz egyet inkább menjél ki a szobából, kérjed meg hogy hagyja abba!!! még 6 hetet kell kibírnod utána szerintem jobb lesz, vagy nem.

2022. febr. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!