Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Normlis ha fáj évek múltan is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normlis ha fáj évek múltan is hogy nem vett el az exem? Mar nem szeretem de a fáj ha összetalálkozom vele az jut eszembe hogy évekig kihasznált pedig énna fiatalságom adtam neki. Azota massal boldog vagyok aki megbecsült elvett. De normális hogy fáj?

Figyelt kérdés
2013. máj. 23. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
nem:DD Ha te mással boldog vagy, akkor nincs ilyen a fejedben:D
2013. máj. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Hát nekem az jön le, hogy még őt szereted, de annyira akrtál feleség lenni hogy mindegy volt, ki a férj....


"a fiatalságom adtam neki" - fegyverrel kényszerített rá és közben szenvedtél? Akkor minek akartál hozzá menni? Ha meg te is jól érezted magad a kapcsolatban, akkor most minek panaszkodsz a boldogságban töltött évek miatt?

2013. máj. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Nem. Ha kihasznált, megalázott és eldobott sokat követett el ellened. Egyetlen megoldás van ilyenkor, hogy ne fájjon, és a mostani boldogságodat ne felhőzze el.. Nem is merem kimondani...

(magadban meg kell bocsátani neki és csak úgy tudod elengedni..és akkor már nem fáj többé.. de ez titok)

2013. máj. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Istenem, már megint egy "feleségakaroklenni" komplexusos hülye nőszemély, akinek mindegy ki, csak vegye el. Aztán valaki végre elveszi, de még mindig az ex után csurgatja a nyálát. Az eszem megáll, nőj már fel!
2013. máj. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség, hogy még őt szereti.

Elmondom az én példámat:

4,5 évig voltam az akkori szerelmemmel együtt. Nagyon csúnya volt a szakítás. Kiderült, hogy végig megcsalt, meglopott.

Azóta gyűlölöm tiszta szívemből, és mellette elmondhatatlanul boldog a férjemmel. Mégis havi 2-3 alkalommal az ex-szel álmodok, és vagy én bunkózok vele, vagy felpofozom álmomban. :)


Ennek már 10 éve, de még mindig dolgozik a tudatalattimban a sértettség.

2013. máj. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
bennem is van sértettség, és fájdalom egy olyannal szemben, akit kb. 10 éve nem is láttam...nem múlik el.
2013. máj. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem nem szeretem illetve talán szeretettel.10 évig éltem vele nem mulik csak ugy el de szerelmes nem vagyok bele a férjemhez azért mentem hozzá mert hatalmas szerelem most is és 3 éve is amikor elvett.de mostanság sajnos vannak közös lakáseladás stb ügyek az exel és eszembejut ha bemegyek a lakásba mi volt hogy kihasznált hitegetett 10 évig hogy majd majd stb...és nem esküvőmániás vagyok de igenis azt gondolom hog egy férfi azzal ha elvesz egy nőt kimutatja mennyire értékeli szereti felvállalja örökre tervez vele. Én a volt kapcsolatba is beleadtam mindent és bolondnak nézett... És nem az fáj hogy nem vagyunk együtt szexuális szempontbol pl viszolyognék tőle sose kezdeném újra de az a tény hogy ki lettem használva hitegetve voltam hosszu évekig igenis elvette a fiatal éveim az ámításával . És miért voltam vele ? Mert nagyon szerettem.pedig sokan mondták hogy hagyjam ott de hiába én csüngtem minden szaván nem lattam a kódtől.
2013. máj. 23. 21:48
 8/9 anonim ***** válasza:

Nagy igazság: a férfiak jó részének az együttélés a konnyű szexről szól, a nők meg házassági belépőnek tartják. Aztán az egyik keresztül viszi az akaratát, a másik meg bánkódhat. Örülj , hogy túl vagy rajta. Néha a saját hülyeségeinkből tanulunk. Neked renbe jött az életed, ő meg majd megtalálja egyszer azt, aki még rajta is túl tesz. Ennyi.

Léteznek fájdalmas emlékek, de az csak emlék! A valóság a lényeg.

2013. máj. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Próbálj meg megbocsátani magadnak. A saját lelki békéd érdekében!
2013. máj. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!