Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy nonek valoban konnyebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nonek valoban konnyebb szinte minden romantikus teren? Miben konnyebb? Miben nehezebb?

Figyelt kérdés

Sokat lehet hallani, hogy a noknek


- mennyivel konnyebb akar egy ejszakas kalandot kifacsarni egy ferfibol


- mennyivel nagyobb a valasztek nekik mert sok a szingli "kiehezett" ferfi


- mennyivel kell kevesebbet tenniuk mert a tarsadalmi szokas szerint a ferfi kell hogy kezdemenyezzen a no meg majd eldonti hogy mit akar meg mit nem, ha nem kezdemenyez akkor a no tovabblep egy gondolat nelkul


- mennyivel konnyebben valogathatnak, akar randizhatnak egyszerre 3 pasival majd a vegen eldonti melyik a "legjobb"


Kivancsi vagyok, hogy ezek a hitek/tevhitek mennyire valosak, szeretnem mindket oldalt meghallgatni.


Ferfiak szerint ezek mennyire igazak, nok szerint mennyire pont nem igazak, sot lehet hogy nekik meg nehezebb is?


Ird le a velemenyed.


2022. febr. 18. 11:27
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Lehet könnyebben talál egy nő egy éjszakás partnert, de a legtöbb nő nem vágyik arra hogy akárki megdugja.


A kiéhezett férfitől a legtöbben szinten menekülünk.


Ma már a nők is kezdeményeznek.


A pasik is ugyanúgy randizhatnak egyszerre több nővel, ez nem nem függő.


Nem könnyebb semmivel, max egyéjszakást találni de nem feltétlen lesz arra igénye egy nőnek, hogy csak lyuknak nézzék.

2022. febr. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Mindenkinek a sajat problemaja a legnagyobb. Mivel az emberek nem szeretnek sajat magukrol beszelni, ezert legtobbszor csoportszinten nyilatkozik, igy nem feltuno a sajat luzersege. Ha egy ferfi nem tud kapcsolatot teremteni a nokkel, akkor kijelenti, hogy a ferfiaknak milyen nehez. PEdig vannak ferfiak, akiknek konnyu. A noknel ugyanez a helyzet, sehol egy normalis ferfi. Masok meg konnyen talalnak normalis ferfit. Nem a sikertelen embereket kell megkerdezni, hogy mi a sikertelenseguk oka, hiszen egyaltalan nincsenek tisztaban vele.
2022. febr. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%

Amennyire látom ezt egy olyan női ismerősömön, aki aktívan ismerkedik. Általában ez a folyamat játszódik le.


1.Megismer valakit a neten, akiről kiderül, hogy mennyire király figura, sikeres, gazdag stb. ezzel nincs is baj.


2.0,00002 másodperc alatt belezúg, zengi róla az ódákat, ignorál minden kritikát (vagy megsértődik ezek hallatán), ha épp felolvas tőlük valamit az érezhetően egy tipikus nyálas manipulációnak hangzik


3.Párszor le is fekszenek egymással, ezzel sincs baj.


4.Aztán a csávó megunja, és utána beindul a nő részéről a panaszkodás, hogy mekkora szar ez ember - akit előtte pár nappal még isteníteni kellett mindenki másnak is, kötelezően. Érzékenyebb lelkűek nem panaszkodnak, hanem magukba fordulnak.


5."Nem kell nekem már senki, tanultam ebből!"


6.Találkozik valakivel a neten, aki... (és indul az első ponttól újra, egy végtelen ciklusként)


Sajnálom őt emiatt, az egyetlen ami jó neki benne, hogy saját bevallása szerint ő élvezi a "lefekvés" részt, csak szerelmes is szeretne lenni, amire ezek az emberek nem vevőek, amit rajta kívül kb. bárki megmondana, csak ő hinni szeretne.

2022. febr. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Ez nem a "minden" a romantikus téren. Amiket leírtál, azok abszolút igazak (legalábbis egy nem teljesen visszataszító külsejű lány esetében), de ez nem a "minden" a romantikus kapcsolatok esetében. Ez csak a kezdet. Az első találkozás. Az első randi. Addig valóban nem különösebben nehéz eljutni.

De utána is van ám élet, és az viszont nőként nem könnyebb semmivel sem, mint férfiként. Vannak a bizonytalanságok, hogy mikor "szabad" lefeküdni a másikkal, hogy ne gondoljon könnyűvérűnek. Hogy egyáltalán vajon csak a szex érdekli-e velem kapcsolatban? Ezt még hosszabb távon is simán meg lehet játszani. Hogy nem csak hiteget-e, amikor tartós kapcsolatról beszél és eljegyzésről meg gyerekekről. Hogy tényleg összeillünk-e, és nem csak megjátssza magát. Ezek amolyan általános gondok és nehézségek, amik nem csak a nőket érinti, de első sorban a nőknél jelentenek gondot, mert a társadalmi nyomás sokfelé szeretne szakítani, de csak egyet lehet választani a sokféle út közül, ami vagy bejön, vagy nem.

2022. febr. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Ez már megint egy rendkívül hülye lista.
2022. febr. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Az egyéjszakás kalandot leszámítva semmi sem könnyebb a nőknek. Sőt, nehezebb.
2022. febr. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%

1. Az egyéjszakás valószínűleg tényleg könnyebb egy csajnak. Kérdés az, hogy milyen minőségű lesz az az egyéjszakás... mert azért nekem kétségeim vannak afelől, hogy ha adott egy ronda csaj, akire kb. csak a legkiéhezetebb pasasok ugranának rá (de azok nagyon), abból mennyire lesz minőségi, élvezhető szex... Az meg nem igaz, hogy a leghelyesebb férfiak, a jó szeretők meg ráugranak ezekre a csajokra is, mert nekik van honnan válogatni. És egyéjszakásra mindenki a számára legjobb elérhető partit választja...


2. Az, hogy nagy a választék, nem jelenti azt, hogy az a választék mennyire jó. Hülye példa, de ha nekem egy megbízható terepjáróra van szükségem, mert olyan helyre költözöm, de a környező autókereskedésekben csak csillogó sportkocsik, kicsi Smartok meg harminc éves tragacsok kaphatók, akkor nem leszek semmivel sem előrébb. Meg mivel nem tárgyakról beszélünk valójában, hanem emberekkel önálló akarattal, szintén nem érek semmit, ha az összes pasi megdugna, de komoly kapcsolatot egyik sem akar.


3. Ez maximum azokra a csajokra lehet igaz, akik sokat vannak szemelőtt és valamivel kitűnnek a többiek közül. De ha nem nézel ki kifejezetten jól, ha nem vagy nagy társasági ember, és még a munkahelyed is a HO, akkor igenis egy nőnek is tennie kell azért, hogy legyen párkapcsolata. Sőt, ha megtetszik neki valaki, aki elsőre nem figyel fel rá, valahogy fel kell keltenie az érdeklődését.


4. Azok a férfiak, akik külsőre egy átlag szintet megütnek, nem szociális analfabéták, és jó társaságok, szintén randizhatnak egyszerre több nővel, mert lehetőségük is lesz rá.

2022. febr. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyéjszakást könnyű találni, mert sok férfi szerint "lyuk-lyuk", ők beteszik és elélvezésig húzogatják, aztán hazamennek és másnap nem is emlékeznek a csaj nevére. Nekem ennyi nem elég, ha szexet akarok, olyannal szeretném, aki odafigyel rám, aki nem kezel lyukként. Idegen srácok általában így kezelnének. Illetve személy szerint nekem a csak szex se jön be, mert könnyen kialakul egy kötődés a srác iránt, aki persze nem viszonozza, nekem meg hosszú idő tovább lépni.


Tinderen nagyobb a választék, tényleg, egyszer sem fogytak el a környékemről a férfiak :D És igeny sokszor belefutottam olyanokba, akik kanosak és szeretethiányosak, két mondat erejéig kedves voltam velük és már szerelmet vallottak. Ha akartam volna, szólok, hogy találkozzunk most és le is mondta volna a programját, hogy velem legyen és aznap összejövünk. Na de sosem volt ilyen, mert ez a needység számomra taszító. A választék lehet, hogy végtelen, de nehéz olyat kifogni, akivel össze is illünk, ugyanazok a terveink és a szerelem is kialakul.


Én többször is kezdeményeztem, de tök mindegy, mert ez is csak olyanoknál válik be, akiknek bejövök, ez meg nem minden férfi. De amúgy igen, olyan tekintetben könnyebb nekem, hogy a legtöbb férfi tudja, hogy neki kell kezdeményezni (mondjuk szerintem nem "kell", de úgy érzik), de nekem is tennem kell a kapcsolat kialakításáért. Szerintem elég gáz, ha egy férfinek gondot okoz ráírni valakire, vagy élőben odamennie. Én is tovább lépek hamar, ha nem kezdeményez valaki.


Válogathatok, de nem könnyen. Nem egyszerű ám. Próbáltam már egyszerre többel randizni, egy héten max egyre volt energiám, meg már azt sem tudtam, kivek mit beszéltem, úgyhogy erről leszoktam. De ja, megtehetném. Ahogy a srácok is. Na meg van, amikor a sok szar közül kéne kiválasztanom az elviselhetőt :D Az pont egy szerencsétlen széria. Meg sok energia sok emberrel beszélni és kiszűrni azt, akivel akár komolyabbra is fordulhat a dolog.


26/L

2022. febr. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mitől lenne bármiben könnyebb, vagy nehezebb, mint egy nem nőnek???

A romantika személyiség alapú, a személyiségnek semmi köze a nemhez.


Az egyéjszakásnak mi köze a romantikához?

Kb ugyanannyi nő és férfi van.

100%osan ugyanannyit kell tenniük. A két személyiség kapcsolatában mindkettő pontosan 50%ot tesz ki.

A randinak semmi köze a romantikához. Én végtelen emberrel is randizhatok, ha mind ilyen orbán viktor vagy berki krisztián szinten van, akkor semmire se megyek a nagy választékkal, mintha eldönthetném, hogy a végtelen színárnyalatból milyen színű híg fost kéne igyak...



Az általad leírtak köszönő viszonyban sincsenek a kérdéseddel.


Gratulálok.

2022. febr. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!