Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem romantikus a párom, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem romantikus a párom, de más pasik igen. Hol az igazság?

Figyelt kérdés

A párom nem romantikus alkat, nem cukiskodik, nem figyel a dátumokra, nem lep meg, semmi ilyesmi.

Viszont vannak srácok, akik udvarolnak nekem. Fiatalabbak és idősebbek is. Hiába mondom nekik, hogy nem lesz semmi köztünk, mert van valakim, akkor is kedvesek, figyelmesek meg minden.

Nagyon nehéz így. Mert nem akarom, hogy őt, magam kellemetlen helyzetbe hozni.

Megcsalásról nem beszélünk, semmilyen testiség nem jön szóba más pasikkal.

Próbáltam vele megbeszélni a dolgot, hogy milyen igényeim vannak, mire van szükségem, de az volt rá a válasz, hogy nem romantikus és neki nagyon sok idő kell a teljes megnyíláshoz. Ráadásul nagyon stresszes a munkája, sokat dolgozik. Nem tudom, hogy csak logikusan felmentem, hogy miért nem kedvesekedik vagy valóban fáradt és legyek türelmes.

Amikor találkozunk, akkor alapvetően kedves, bújós. Viszont amikor nem vagyunk együtt, a töredéke se látszik ennek.


2021. márc. 12. 09:20
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
47%
Lehet h neked a cukiskodáson meg a dátumok fejben tartásán kivül semmi dolgod, neki azért van, mint irtad. Illetve más tipus mint te. Fogadd el.
2021. márc. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

Van más problémám nekem is az életben, csak a kérdésben nem emeltem ki, hogy úgy érzem, hogy se a családom, se a párom nem fordít kellő figyelmet rám, amit idegenektől egy tekintetért meg kapok. Nekem rá van szükségem.

(Igen, az én munkahelyemen is gáz van, én nem dolgozok annyit, mint ő, de nagyon stresszes, állandóan szorongok bent.. és folytathatnám).


A válasz többi részéért köszi :)

2021. márc. 12. 09:25
 3/34 anonim ***** válasza:
95%

Gondold át, hogy ez tényleg ennyire fontos-e.

Semmiképp ne várj arra, hogy "majd" "romantikus típus" lesz - nem lesz az soha.

2021. márc. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Ő akk sem ilyen. Családod sem.
2021. márc. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
71%
Ja, és a többi pasi sem lenne romantikus 3-4 hónapnál tovább, ezt se felejtsd el!
2021. márc. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
68%
Nyugi, ha nem lenne punci kilátásba akkor ezek az úriemberek sem lennének ilyen figyelmesek.
2021. márc. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
59%
#6 pontosan igyvan :D
2021. márc. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
56%

Nem akarok gonosz lenni, de lehet, hogy csak hülyít és csak veled nem romantikus.

Volt egy párom, 7 évig együtt voltunk és mindig nagyon figyelmes volt, bújt, meglepett apróságokkal, egész nap keresett, mindig velem akart lenni, stb-stb. Pedig ő is dolgozó ember volt.

Na, amikor a kapcsolatunk elkezdett megromlani, egyre jobban távolodott tőlem (azóta sem értem, miért), én elkezdtem hiányolni ezeket a dolgokat és ő is azt mondta, hogy ő már nem tud romantikus lenni.... nem sokkal rá sajnos szakítottunk is.

Az, hogy valaki észben tartja a fontos dátumokat, az szerintem alapvető dolog, stresszes munka ide, vagy oda. Alapvetően minden nap oda kell figyelnünk a párunkra és a kapcsolatunkra, ha azt akarjuk, hogy tartós legyen. Az nem romantikusság, vagy nem romantikusság, hogy valaki 1-2 fontos dátumot SEM tart észben és nem foglalkozik a párjával. Ez szerintem pusztán annyit jelent, hogy nem vagy számára elég fontos és meg sem kell erőltetnie magát jobban, hiszen így is vele vagy. Néha-néha végighallgatja, hogy ez neked nem jó, majd megy minden tovább ugyanígy, következmények nélkül. Akkor miért is kellene jobban tepernie?

Sajnos meg kell tanulni, hogy ha egy férfi igazán akar téged, akkor igenis kellő energiát fektet a kapcsolatba, foglalkozik és törődik veled, fél attól, hogy elveszít. A barátod nem teszi ezt. Nem akarok negatív lenni, csak realista.

2021. márc. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem egy kapcsolat alapja az, hogy figyelünk a másik fél igényeire és amennyiben azok nem túl "megterhelőek" számunkra, lehet változni. Itt arra gondolok megterhelhetőség alatt, hogy ha pl. a másik fél igénye napi 2 szex, neked meg heti 2, akkor nyilván nem lehet ennyire gyökeresen megváltozni.

Viszont ez a romantika téma ez sima-liba.


Mi 3 éve vagyunk együtt, eleinte cseppet sem volt ilyen. Ő is kedves volt meg bújós, de én nagyon szeretem a virágokat, kis meglepiket boltból, ilyesmi. Cserébe nyilván én is ilyen típus vagyok, szerettem meglepi főzést csinálni mire jött, névnap/szülinap/évforduló stb. mindig kapott ő is ajándékokat. Jeleztem neki, hogy nekem ezek jól esnének és szépen időről időre rászokott.


Mostmár majdnem minden hónapban hoz magától virágot, ha boltozik hoz valami csokit, ilyesmi. Szerintem ezeket meglehet szokni, csak normálisan kell lekommunikálni, hogy neked ezek jól esnének.

22L

2021. márc. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
82%
Romantika és dátumok megtartása nem ugyanaz. Lehet valaki romantikus alkat, más meg nem. Viszont, az, ha képtelen egy évforudlót, névnapot, stb. megünnepelni, főleg, hogy semmiből nem áll ezt már telefonon rögzíteni, másra utal...
2021. márc. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!