Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy győzzem meg a páromat erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy győzzem meg a páromat erről?

Figyelt kérdés
Elvittem tegnapelőtt mosásra, illetve szervizbe, majd tegnap műszakiztatni a kocsimat. Megkaptam újabb 2 évre, viszont jelezték, hogy vigyem vissza a szervizbe, mert van egy kisebb probléma vele, amit valószínűleg most cseszhettek el szereléskor. Hívtam a szervizt, kedden tudom vinni csak a kocsim, addig be vannak telve. Hétvégén haza szeretnék menni meglátogatni a családom (240 km oda-vissza az út). Nem szívesen indulnék el a saját autómmal ilyen állapotban, páromnak van céges kocsija, szeretném, hogy odaadja, de erről hallani sem akar.
2022. febr. 18. 13:44
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
26%
Miért nem akarja? Menjetek együtt, ha nem adja oda a kocsit, vagy menj vonattal/busszal.
2022. febr. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
10%
Miert nem adja oda a kocsit?
2022. febr. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
90%

Ha céges kocsi, akkor nem adhatja oda. Ha bármi történik és kiderül, hogy te vezetted, súlyos következményei lehetnek.

Napold el a látogatást és kész, nem élet-halál kérdése, elmész máskor.

2022. febr. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:
Nehogy valami baja legyen és neki kelljen kifizetni, ami csak azért esik rosszul, mert az én autómat számtalanszor megkapta már, másrészt 11 éve van jogsim, azóta folyamatosan vezetek, nem vagyok már kezdő sofőr. Vonattal 2 átszállás, busz pedig kis túlzással minden bokorban megáll, sokkal hosszabb lenne a menetidő, mint autóval.
2022. febr. 18. 13:50
 5/49 A kérdező kommentje:
Kihagytam, hogy magáncélra is használhatja a céges kocsit, szokta is.
2022. febr. 18. 13:51
 6/49 anonim ***** válasza:
93%

Nem feltétlen neked kell okoznod a balesetet. Megütheti a bokáját, ha kitudódik, hogy átadta neked a céges autót. Ez más, mint hogy ő vezette a te kocsidat. Ez nem az ő tulajdona, ő kapta meg céges ügyben.

Menj máskor.

2022. febr. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
91%
Ja értem, attól még nem vezetheti más a céges autót. Akkor menjetek együtt, és ő vezet, kész.
2022. febr. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
81%
Ő használhatja magáncélra, de nem adhatja oda senkinek, ez alapszabály minden céges kocsi esetén, szóval hiába vergődsz rajta, neki van igaza.
2022. febr. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
88%

Menj haza következő hétvégén. Céges kocsihoz engedély kell, hogy ki vezetheti. Persze van aki ezt nem tartja be olyan szigorúan, de elméletileg, ha nincs rá engedélyed nem vezetheted.

Ha más nem akkor meg bérelj egy autót. Nem olyan drága.

2022. febr. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
87%

Menj jövő héten, vagy menj tömegközlekedéssel.

Céges autót nem szabad csak úgy odaadni másnak, ez nem a párod döntése.

2022. febr. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!