Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy győzzem meg a páromat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy győzzem meg a páromat, hogy szüljön nekem gyereket?

Figyelt kérdés

A párom 36 éves, 10 éve együtt élünk, 12 éve kapcsolatban vagyunk. Már az elején azt mondta, hogy nem akar gyereket, akkor nem érdekelt igazán, mert még engem se vonzott dolog, de most már máshogy látom. Jó lenne egy gyerek az életünkbe, de ezt ő nem így látja.

Ha szóba hozom, felhúzza az orrát és lelép otthonról. Azért nem akar gyereket, mert fél a szüléstől, és attól is, hogy hogyan fog kinézni utána. Abban tudatban él, hogy ha megszülte a gyereket, akkor már nem lesz ugyanolyan a szexuális együttlét, és meg fogom csalni. Hiába próbálom meggyőzni az ellenkezőjéről, mert csak a fejemhez vágja, hogy ha ennyire gyereket akarok, csináljak valakinek, meg hogy ez az ő teste, és az ő dolga eldönteni szül-e vagy sem.


2021. febr. 19. 11:52
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
100%

Ne győzd meg, mert abban nem lesz köszönet.


Ha ennyire rá vagy pörögve a témára, keress olyat, aki akar szülni.

2021. febr. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd őt. Ha nem akarja, akkor ne erőltesd rá. Ráadásul annak tudatában jöttél össze vele, hogy ő nem akar gyereket... Szóval nem is értelek.
2021. febr. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
80%
fogadjatok orokbe egyet
2021. febr. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 A kérdező kommentje:

Nem akarok örökbe fogadni, mert én saját gyereket akarok. Félre ne értsetek, nincs bajom az árva gyerekekkel.

12 éve együtt vagyunk, szeretjük egymást, szóval nem akarom elhagyni emiatt. Vele akarok családot alapítani.

2021. febr. 19. 12:05
 5/64 A kérdező kommentje:
24 évesen még nem jelent semmit, ha egy nő nem akar gyereket. Abban a korban általában még nem igazán a gyerekszülésen gondolkodik az ember. Azt hittem, hogy ha eltelik 10 év meggondolja magát.
2021. febr. 19. 12:07
 6/64 anonim ***** válasza:
94%

"Vele akarok családot alapítani."


Nem érted, hogy ő neki az a család, ami most van?


Nem mindenki akar gyereket, ha ezt nem tudod elfogadni, akkor keress mást, tényleg!

2021. febr. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekvállalás rengeteg nehézséggel, és lemondással jár, amin az segít át, hogy mindketten nagyon vágytok arra a picire. Ha neki ez csak púp a hátára, akkor meg fog romlani a kapcsolatotok is, annak a gyereknek pedig borzasztó élete lesz.
2021. febr. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
100%

Én már húsz évesen is tudtam, hogy majd akarok gyereket. Igaz, csak 33 évesen szültem.

Ezek a dolgok ritkán változnak. Ha valaki 24 évesen kijelenti, hogy nem akar, majd 12 éven keresztül úgy is viselkedik, nem értem, miből gondolod, hogy te majd rábeszéled.

2021. febr. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a nők általában 24 évesen bőven tudják, a jövőben akarnak-e majd szülni. Azért ebben a korban bőven nem vagy már tini.
2021. febr. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 A kérdező kommentje:
Esetleg, ha bemutatnám az egyik haverom feleségének, akinek van 3 gyereke, akkor hatna rá a nő szava? Lehet, hogy máshogy látná, ha megismerné a nőt és a gyerekeit is, látná, milyen boldog az anyuka. Vagy ez hülye ötlet?
2021. febr. 19. 12:22
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!