Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy győzzem meg erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy győzzem meg erről a páromat, ha mindketten nagyon makacsok vagyunk?

Figyelt kérdés
Van egy nővére, aki 3 évvel idősebb nála és 10 éve férjnél van, egy 7 és egy 4,5 éves gyermek anyukája. Barátom imádja a 2 fiút, élete legboldogabb napjaként azt tartja, amikor a fiúk először mondták ki a nevét. Sajnos messze, kb. 300 km-re laknak tőlünk, így két-három hetente szoktunk találkozni velük, de nem telik el úgy nap, hogy ne beszélnének virtuálisan. Én is szeretem a 2 fiút, de még nem szeretnék szülni egy darabig. Párommal 3 éve vagyunk együtt, úgy tervezem, hogy 30 éves koromban megyek hozzá feleségül ès 35 körül fogok szülni (most 27 vagyok, barátom jövő héten lesz 29). Most kezdtem el 2 éve dolgozni, kezdő vagyok még a munkahelyemen, úgy gondolom először anyagilag kellene megalapozni az életünket, nem vagyunk szegények, de nincs több milliós tartalékunk sem. Ő meg csak azt hajotgatja, hogy nagyon szeretne már apuka lenni és ne legyek telhetetlen, más ennél sokkal kevesebből is felnevel akár több gyereket.

2020. okt. 20. 13:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha még arra is csak három év múlva leszel képes, hogy elköteleződj mellette, akkor szerintem ne erőltessétek ezt a kapcsolatot. Keressetek olyan társat, akivel hasonlóak az elképzelések!
2020. okt. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben el vagyok köteleződve mellette immáron 3 éve! Esküvőt is részben anyagi okok miatt szeretném később, ha már lesz, akkor ne kelljen semmiben megalkudni. Egy igazi esküvő, ahol minden van, amit szeretnék, mindennel együtt hozzávetőleg 7 millió Ft. 2 tanúval bemegyünk az anyakönyvezető elé, az nekem nagyon nem tetsző negoldás.
2020. okt. 20. 14:06
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
És a párod csak biodíszlet a saját álmaid megvalósításához vagy az egyenrangú társad?
2020. okt. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Egyenrangú társam, neki is van beleszólása abba, hogy milyen legyen az esküvőnk vagy bármilyen nagyobb kérdésben megkérdezem a véleményét. Ilyen horderejű kérdésekben viszont nem tudok neki engedni úgy, hogy a saját akararom teljesen háttérbe szorítom.
2020. okt. 20. 14:32
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Vagy az lesz, hogy tűzön vízen keresztül viszed az akaratodat, és nem lesz melletted boldog, vagy beáldozod magad, engedsz neki és te nem leszel az.

Próbálok objektív lenni,de nem illetek össze,nem egy az utatok.

Most azt hiszed jobb lesz, de nem.

A lagzi helyett a szakítást fontolgatnám a helyedben.

Ennyi idősen nem változik már meg az ember vezérfonala,egyénisége nyomásra. Boldogtalanok lesztek egymás mellett.

Mielőtt mentegetnéd a helyzetet nekem ugyan nem kell, én sem hittem senkinek.

Majd én megváltoztatom. Mert szeretem. Mert szép és fiatal vagyok mert így kell lennie.

16 év után válunk.

2020. okt. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Miért szakítanánk, ha boldogok vagyunk? Nem szoktunk sűrűn veszekedni, ha nézeteltéréseink vannak azt megbeszéljük, egyedül e területeken van köztünk jelentős különbség.
2020. okt. 20. 16:22
 7/12 anonim ***** válasza:
67%
Nincs egy varazsmondat ami miatt majd mashogy fog gondolkodni. Sztem a parod kicsit olyan mint egy kisgyerek aki akar egy kiskutyat. Szep meg izgalmas csak ja a felelosseg az nem jut eszebe. Minden nap beszélnek ok,es hany pelust cserelt ki hany hisztit hallgatott vegig, hany orat toltott ebren a gyerek mellett? Sztem a gyerekvallalas maximalisan megegyezes kerdese es nagyon sok minden mulik az anyukan hiszen neki kell feladnia a testet meg a karrierjet minimum parkolopalyara tenni. Úgyhogy parod akármennyire szeretne apuka lenni kenytelen tiszteletben tartani amit te szeretnel kulonben szerezhet mashonnan maganak gyereket. Amugy abban egyetertek a pároddal hogy kar 35ig varni de csak praktikis szempontbol, a termekenyseg akorul kezd el csokkeni plusz ki tudja milyen hamar jon ossze a gyerek.
2020. okt. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem makacsok vagytok, csak nagyon mas az igenyetek.


Mi a parommal megbeszeltuk, hogy 2024re szeretnenk gyereket. Elotte eljegyzed, gyerek utan eskuvo - szigoruan a szuk csaladdal. Ja, es ezt kb az elso 3 honapban nagyjabol le is fixaltuk.


Ti lehet, hogy jelenleg boldogok vagytok, de ido kerdese csak, hogy megjobban kibukjon, mennyire mas celjaitok vannak.

Szemely szerint a 7 misis eskuvot se ertem. Minek ke a szomszed Joskat is meghivni ahhoz, hogy osszekossetek az eleteteket? Inkabb az a sok milliot bele lehetne fektetni a babaprojektbe - alaphangon egy gyerek 1 M csak az elso evben, es meg nincs ott az orvos dija, foleg, ha mindenki a torveny miatt maszekba megy at.

Addig fogjatok mindketten huzni, mig kifuttok kb az idobol es kezdhetitek ujra egy masik kapcsolatban, abbol meg mire eljuttok a gyerekik meg a hazassagig, lesztek vagy 38-40.


Uljetek le, beszeljetek meg a dolgokat. Ki miben enged, miben nem. Miben allapodtatok meg a kapcsolat elejen pl? Ahhoz is azert illik tartani magad.


23/L

2020. okt. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hagyjuk már ezt a kifutunk az időből marhaságot, mikor ma már számtalan ember 40-45 évesen szüli az első gyermekét. Én ennél korábban szeretnék, de nem mostanában.
2020. okt. 20. 19:14
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo: En a 7es valaszolo voltam es pusztan joindulatbol mondtam hogy azert a kort megfontolnam. En 29 vagyok es olyan 3 ev mulva gondolkodnek a szulesen, 33 leszek mire megszuletik a gyerek ha nincsenek teherbeeses gondok.

Tesomeknal 4 evig nem jott a baba. Majd jott a baba csak epp sulyos genetikai rendellenesség miatt el kellett vetetni. Ugyhogy en pl emiatt is kalkulalnek az idovel. Ugyanigy a negyvenesen elso gyerek.. az anya kora es az autizmus illetve egyeb szindrómak kozt mar rengetegen talaltak kapcsolatot. Es ha hormonkezeles kell annak nem negyvenesen kene kiderulnie. Nem azt mondtam hogy szulj most hanem magad miatt gondolkodnek el mondjuk egy ot even beluli szulesen.

2020. okt. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!