Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan esne nőként?

Figyelt kérdés

Most egy pár napot szüleim házában töltünk mivel ők nincsenek itthon.


Amúgy mi is külön lakunk tőlük barátnőmmel.

Viszont én nem kérdeztem barátnőm hogy ő is itt alszik v marad a mi lakásunkban inkább.

Több éves kapcsolat a miénk


2022. febr. 19. 19:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Mert megkértek szüleim h maradjak míg ők haza nem érnek. Pár nap csak."


Ennek mèg is mi a racionális magyarázata, hogy ott kell lenned/lennetek mert ők elutaznak?

A barátnődet minden piszlicsárè dologgal b.. tatod, mert számodra nem logikus amit csinál, de a szüleiknek ugrasz mint egy bábu.

De ezzel nincs gond ugye? Csak azzal, hogy a barátnőd ott mert tölteni havonta egy hètvègèt a szüleinèl.

2022. febr. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Micsodaaa? Miért kéne addig a házban lenni? Én szüleim is el szoktak utazni, akkor van, hogy én is hazamegyek, mert én lakótárssal lakom kicsit messzebb, szüleim lakása meg a belvárosban van. Ilyenkor a barátomat is áthívom, úgyhogy ketten szoktunk itt lenni, ha épp együtt alszunk. De a szüleim sose kértek meg erre, nekem meg alap, hogy akkor már nem egyedül, hanem a barátommal akarom kihasználni az üres lakást.
2022. febr. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a párkapcsolatban gond van, kimondottan jól tud esni egy kis egyedüllét. Volt, amikor az döbbentett rá, hogy jobban érzem magam nélküle. Nem akartam, hogy hazajöjjön, mert tudtam, hogy egyből beleköt valami apróságba, hogy vitát generáljon.

Pár nappal később már nem is laktunk együtt.

Amikor jó a kapcsolat, nekem akkor is pihentető egy kis egyedüllét. Kihasználom, hogy nincs ott. Órákig ázok a habfürdőben, fagyit eszek vacsorára, és nézek valami nyálas-bőgős-csajos filmet, amit vele nem lehet.

2022. febr. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!