Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23Shinra kérdése:

Túl reagálnám ?

Figyelt kérdés

Sziasztok !


Szóval arról lenne szó, hogy eléggé lobbanékony termeszétű tudok lenni adott szituációkban, és eléggé gyorsan feltudom magam idegesíteni, de barátnőm hasonlóan feltudja magát idegesíteni elég könnyen, mondhatni megtaláltuk egymást mint zsák a foltját.


Viszont az útóbbi időben szokásává vált engem ignorálni amikor idegeskedek, nem szól hozzám és figyelmen kivül hagy, amitől csak még jobban felidegesítem magam. ( Fontos hozzá tennem h alapjáraton nem rá vagyok ideges, de azzal h így ignorál engem miközben én mindig foglalkozok vele annak ellenére h idegeskedik, eléggé rosszul essik és felidegesít )


Kérdésem az lenne, hogy tényleg toxicul viselkedne, vagy én váltam toxicá aki magára veszi a semmiséget ?


2022. febr. 20. 07:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért mit csináljon amikor düh rohamod van? Álljon fejre?
2022. febr. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ti nem a zsák és a foltja vagytok, hanem két méregzsák foltok nélkül.
2022. febr. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Attól még ugyan úgy lehet beszélgetni a másikkal , nem ?
2022. febr. 20. 07:23
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Miket csinálsz és miket mondasz neki, amikor ideges vagy?
2022. febr. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Lehet ez furán hangzik, de ha valami felidegesít, attól függetlenül eltudok vonatkoztatni attól hogy vele ne beszéljek csúnyán, szóval tök normálisan beszélek vele, ha kell még vissza is fogom magam hogy ne hogy olyat mondjak ami megbánthatja. Ezért is idegesít fel mégjobban az, hogy ő így regálja le azt hogy ideges vagyok
2022. febr. 20. 07:29
 6/23 anonim ***** válasza:
70%
Ez is érdekes, hogy az idősek kapják a nyugtatókat, vérnyomáscsökkentőket, ugyanakkor minden második fiatal idegbeteg....
2022. febr. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Mi lenne ha a kérdésemre válaszolnál, ahelyett h olyan megjegyzéseket teszel amire senki se kíváncsi ?
2022. febr. 20. 07:47
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

En kivancsi vagyok a megjegyzeseire! :D


Ertelemszeruen, ha nem annyira erzodik rajtad, hogy ideges vagy, akkor normalisan beszelne veled tovabb. Valoszinuleg atmesz full idegbe es ezert probal inkabb ignoralni. Nem toxikus, hogy unja ezt, minden ertelmesebb ember unna.

2022. febr. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is így reagálok amikor anyám agyfaszt kap.
2022. febr. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Az agresszivitás visszataszító és félelmet kelt. Önmagát védi ilyenkor tőled. Ahelyett, hogy vigyáznál rá, még a saját feszültségeddel is terheled. Valószínűleg tehetetlen és elege van.
2022. febr. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!