Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miképp reagálnál/mi lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miképp reagálnál/mi lenne a helyes reakció?

Figyelt kérdés

A kamaszlányod, aki rühelli az új pasidat, mert benne látja az akadályt, aki miatt nem jöhet vissza az apja, előállna azzal, hogy rámozdult a pasid.

Amikor a pasid kérdőre vonod, rezzenéstelen arccal jön a válasz: "A lányod hülye?", majd csinálja tovább amit eddig, és rád sem néz.


Mondjuk, hogy elméleti kérdés...dolgozathoz, vagy mit bánom én.


2022. jan. 14. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Hat, ha az én lányom ilyet mondana, inkább neki hinnék. Mármint, azért ha ilyet talál ki “viccből” a lányod, akkor nem nevelhetted meg túlságosan.
2022. jan. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Neked kell ismerni a lányodat. Ha olyan természet, simán képes lehet ilyenre. De ez inkább amerikai filmes mozzanat :D
2022. jan. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szembesíteném őket. Hárman megbeszélnénk.

Mondjuk mi eleve el se jutnánk ide, mert egy kamasszal már bőven meg lehet beszélni, hogy köztem és az apja között többé nem lesz semmi, és ezt el kell fogadnia. Ha a mostani párommal szakítok, akkor se. Vagy egyedül maradok, vagy jön másik. De azt gondolom ő se élvezné, ha én ugatnék bele, hogy kivel járjon és kivel ne. Ez fordítva is így működik, neki sincs beleszólása a szerelmi életembe.

Illetve normális esetben ott a kamasz édesapja is, és maximálisan támogatnám, hogy kettejük kapcsolata jó legyen.


Az meg csak ilyen kis nagyképűsködés részemről, hogy ismerem annyira a lányom is, meg a párom is, hogy tudom, melyik mikor hazudik.

2022. jan. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ milyen természetű a kamasz, mennyire ismered a lányod, mennyire elszánt, mennyire utálja.

Ha olyan magas fokú az utalat, el tudom képzelni hogy mindent megtenne egy dühös tinilány hogy ki legyen a pasas rakva. Ha nagyon nagy spíler, akkor még azt is eljátssza, hogy ő mennyire szende kislány.


De lehet, hogy egyébként valóban megtörtént.

Nem tudjuk milyen a gyerek, mennyire utálja, mik a jelek, stb stb ennyiből nem lehet tudni.


Milyen ember a lányod, milyen ember a párod, mennyire ismered őket etc.

2022. jan. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont arra gondoltam, hogy tizenx év alatt remélem, sikerülne annyira megismerni a lányom, hogy látnam rajta, ha ilyen horderejűt hazudna. Aztán elolvastam a #3 választ, szóról-szóra ugyanezt csinálnám. Tökéletesen igaza van.
2022. jan. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ki kéne deríteni, mi az igazság.


Én jó emberismerőnek tartom magam, és remélhetőleg mindkét felet jól ismerem.

Szóval én külön-külön négyszemközt elbeszélgetnék erről az illetőkkel.

És a reakciójukból szerintem tudnám, melyik mond igazat, és melyik hazudik.

Vannak bizonyos önkéntelen nonverbális jelzések, amivel a nem őszinte ember gyakorlatilag mindig elárulja magát. Nem olyan könnyű egy személyes ismerősöd szemébe hazudni hihetően egy alapvető morális (és büntetőjogi) kérdésben.

2022. jan. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1-nek adok igazat.

Beszélj a lányoddal.

"rezzenéstelen arccal jön a válasz: "A lányod hülye?", majd csinálja tovább amit eddig, és rád sem néz.

Szerintem nem mer a szemedbe nézni, és egyáltalán nem is becsül, ha így beszél és viselkedik.

2022. jan. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!